הפינה של חני

טיפים לחיים הטובים

Facebook
RSS

איך שומרים על הפעילות הגופנית של הילדים גם בימי הקורונה

סגור לתגובות על איך שומרים על הפעילות הגופנית של הילדים גם בימי הקורונה
ספט - 13 - 2020
חני

ימי הקורונה זימנו לנו ימים מאד מאתגרים, שגרת החיים שהכרנו בעבר חייבת הייתה להשתנות ופעילויות שונות התבטלו או השתנו לחלוטין, אחת מאותן פעילויות היו התכנסויות ההורים עם הילדים בשעות אחר הצהריים בגני השעשועים, ההורים היו יכולים קצת להישען אחורה ולהתרווח בזמן שהילדים היו משחקים עם חבריהם ועל הדרך גם עושים פעילות גופנית חשובה.

בימים אלו של הקורונה רוב גני השעשועים סגורים ואם הם לא סגורים אז סביר להניח שלא תראו התקהלויות של ילדים ואנשים חרף מצב ההדבקות שהולך וגובר בארץ, אז מה בכל זאת עושים עם הילדים כדי לשמור להם על הפעילות הגופנית?

פעילות גופנית דרך משחק

כשהאפשרות של התקהלות או משחק בקבוצות עם חברים פשוט לא אפשרי בגלל הקורונה אנחנו צריכים לחפש דרכים אחרות לפעילות גופנית של הילדים כדי שלא ישקעו לתוך שעות צפייה במסכים וזלילה של ממתקים על הספה.

הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי פעילות גופנית באמצעות משחק, ככה אתם שומרים את הרצון שלהם להפעיל את הגוף ולחפש אתגרים כמו שיש להם בגני השעשועים, אם יש באפשרותכם לרכוש מתקן מכשולים מכשולים המכיל קיר טיפוס, חבל טיפוס, סולם ומגלשה אז מעולה, עשו זאת ואתגרו את הילדים כל פעם בתרגיל חדש או רצף של תרגילים עם פרס בסופו של דבר, הפרס לא חייב להיות ממתק או מתנה אפשר גם להציב אפשרות לשחק במשהו אחר בתמורה לפעילות.

אם אין באפשרותכם לקנות מתקן מוכן עשו אילתורים רק וודאו שהם בטוחים למשחק, אפשר לאלתר עם רהיטים מהבית, קופסאות קרטון, קופסאות פלסטיק או עץ כל דבר שיש ברשותכם או שאתם יכולים להשיג ויכול להפוך למכשול בצורה יצירתית שלכם, הפעולות האלו ישמרו על הפעילות הגופנית של הילדים שלכם.


לבנת פורן בספר ביכורים מרתק – בעשר אצבעות

בספר אוטוביוגרפי חושפת לבנת פורן את הפער בין דמותה הציבורית ...

5 יתרונות בריאותיים של קפה

קפה הוא אחד מהמשקאות הפופולאריים בעולם ואחת התעשיות הרווחיות בכלכלה ...

טיפים לאריזה לקראת מעבר דירה

אז הבית החדש שלכם כמעט מוכן, וכבר גמרתם לרכוש את ...

הדרך הנכונה לשמור על משקל הגוף

רבים אשר ניסו דיאטה כזו או אחרת היו עדים בסופה ...

איך שומרים על הפעילות הגופנית של הילדים גם בימי הקורונה

ימי הקורונה זימנו לנו ימים מאד מאתגרים, שגרת החיים שהכרנו ...

קניית SUV שמתאים גם לשטח

רכבי ה SUV כבר ממזמן כבשו את השוק הישראלי והעולמי ...

3 משחקים שמפתחים ילדים קטנים פיזית

בעידן הנוכחי הילדים שלנו מבלים הרבה יותר את שעות הפנאי ...