הפינה של חני

טיפים לחיים הטובים

Facebook
RSS

טיפים לעיצוב חדר תינוקות בתקציב אופטימלי

סגור לתגובות על טיפים לעיצוב חדר תינוקות בתקציב אופטימלי
מאי - 28 - 2017
חני

אחד הרגעים הכי מרגשים הוא הרגע שבו תינוק חדש נכנס הביתה, אחרי תשעה חודשים קסומים של הריון. כולנו משקיעים זמן, מאמץ ואנרגיה בכדי ליצור לתינוק סביבה מרגיעה, נעימה, תומכת וחמה. אז הנה כמה טיפים לעיצוב חדר תינוקות שיסייעו לכם ליצור בדיוק את אותה סביבה.

טיפ מספר 1 – בחרו מההתחלה בלול שהופך למיטת מעבר

בחירה זו תסייע לכם מצד אחד להנות מעיצוב מושקע ומצד שני לא להחליף במשך 3 פעמים מיטה עד שהילד מגיע לכתה א׳. לול שהופך למיטת מעבר ישרת את התינוק כבר בימים הראשונים כלול, יאפשר לו להתחיל לרכוש הרגלי שינה בריאים ונכונים, כאשר התינוק יגיע לשלב הליכה ניתן ישירות יהיה להסיר את חוסם הלול ולהעבירו למיטת מעבר של גדולים.

טיפ מספר 2 – צבעים פרקטיים ורכים

מצב אחד, בואו לא נדכח שהתינוק הקטן שלנו צפוי לגדול במהרה ולכן מבחינת צבעי הקירות, שווה להשקיע בצבע או עיצוב שיתאים למהלך השנים הבאות. בחרו צבעים נקיים, רכים המשתלבים זה עם זה בהרמוניה, לאו דווקא ורד לילדה ותכלת לילד. כל צבעי הגלידה עם שילובים של אפור, שמנת ונוד יכולים להתאים בין אם זה צהבהב ואפרפר, סגלגל עם ירקרק או שמנת עם כתמתם.

טיפ מספר 3 – שידת החתלה

אז נכון, אי אפשר בלעדיה אבל ממש לא חייבים ללכת על השידה המסורתית שרוב ההורים רוכשים. אפשר לבחור בכל שידה, אפילו כזו שיש לנו בבית ואין לנו בה שימוש, לצבוע אותה בצבע מדליק מדליק וקליל, להוסיף כמה פריטים ובובות, להחליף את הידיות והנה לכם שידת החתלה מעוצבת.

טיפ מספר 4 – תאורה

מצד אחד חשוב שתהיה תאורה טובה שתאיר את החדר, מצד שני כן כדאי להתחשב בתאורה הטבעית שמגיעה מבחוץ ולא להגזים עם אור חזק מדי. ניתן לשלב בין מנורה תלויה למנורה עומדת, להוסיף אהיל מעוצב עם הדפס של כוכבים, פרפרים או דובים וזה כבר יעשה לחדר התינוקות שדרוג רציני.

 

המידע באדיבות מטרנה


חשיבותו של צחוק לבריאות שלנו

תהיתם פעם עד כמה החיים שלנו נראים רגילים? מרגע שהם ...

מימוש זכויות רפואיות- פנסיית נכות

ב-2008 נכנס לתוקפו חוק פנסיה חובה בישראל. במסגרת החוק מידי ...

היתרונות של שימוש בכלי תחבורה חשמליים

כל אדם אשר נוהג ברכב בשעות הבוקר לעבודה, יכול להעיד ...

הדרך הקלה להגיע לאירוע

אין תקופה יותר מהנה מעונת החתונות. זו תקופה שמכילה מקבצי ...

אובדן כושר עבודה – כיצד לממש זכויות במקרה של אובדן כושר עבודה

באובדן כושר עבודה, אדם מאבד את יכולתו לעבוד ולהתפרנס באופן ...