הפינה של חני

טיפים לחיים הטובים

Facebook
RSS

5 רעיונות לעשות עם הילדים בחופש הגדול

סגור לתגובות על 5 רעיונות לעשות עם הילדים בחופש הגדול
ספט - 13 - 2020
חני

החופש הגדול הגיע והחופש של שנת 2020 הוא "קצת" שונה מהחופשים האחרים שהיו לנו עד כה, אין טיסות לחו"ל, אסורות התקהלויות של למעלה מ 20 איש ככה שהרבה מהאטרקציות סגורות וכולם לחוצים מהידבקות בקורונה, אז מה עושים עם הילדים?

בכתבה זו הכנו 5 רעיונות מעולים עבורכם לבילוי עם הילדים בחופש הגדול כאן בארץ שיתאפשרו גם מבחינת הגבלות הקורונה וגם מבחינת הכי לילדים.

5 רעיונות לעשות עם הילדים

1. ללכת לים – הים הוא אחת האטרקציות היותר בטוחות בעידן הקורונה כל עוד תשמרו על מרחק סביר מהרוחצים האחרים אתם בהחלט יכולים ליהנות מאטרקציה מעולה לילדים ולהישאר בטוחים.
2. ללכת לגן החיות – גן החיות עובד תחת הגדרות משרד הבריאות, רוב האטרקציה מרחשת באוויר הפתוח קח שזה יותר בטוח כל עוד אתם שומרים בעצמכם על הוראות הבטיחות ושומרים מרחק משאר המבלים במקום.
3. לעשות קמפינג – קמפינג באוויר הפתוח הוא דרך מושלמת להנאה משפחתית, מצאו פינה יפה בצפון או באחד מהפארקים המורשים ומקמו לעצמכם מאהל יפה, כל עוד המאהל שלכם לא צפו עם אוהלים של משפחות אחרות אתם יחסית בטוחים באוויר הפתוח ויכולים ליהנות מחופשה משפחתית בטבע.
4. ללכת לרחוץ באחד מנחלי הצפון – נחלי הצפון השנה מלאים במים בעקבות החורף המוצלח שהיה למדינת ישראל, רחצה בנחלי הצפון נחשבת לאטרקציה בטוחה יחסית במידה ואתם מוצאים פינה מבודדת יחסית מאנשים ומשתכשכים לכם במים ללא התקרבות לאחרים.
5. משחקי יצירה – זוהי תקופה נהדרת לפתח את היצירתיות של הילדים, השהייה הממושכת בבתים לא צריכה להסתיים בטלוויזיה, רכשו ערכות יצירה או שתיצרו מחומרים מתכלים בבית, חפשו ביוטיוב רעיונות טובים ליצירה עם ילדים האינטרנט מלא ברעיונות מעולים שיעזרו להם לפתח את אחד החושים החשובים שיסייע להם רבות בחיים.

מרחבי הרשת:
שי פניני – משרד עורכי דיו


לבנת פורן בספר ביכורים מרתק – בעשר אצבעות

בספר אוטוביוגרפי חושפת לבנת פורן את הפער בין דמותה הציבורית ...

5 יתרונות בריאותיים של קפה

קפה הוא אחד מהמשקאות הפופולאריים בעולם ואחת התעשיות הרווחיות בכלכלה ...

כך תהפכו את האינטרנט הביתי למהיר יותר

האינטרנט כבר ממזמן הפך להיות מצרך בסיסי בכל בית, אנשים ...

האם דירות להשקעה עדיין כדאיות?

בעשרים השנים האחרונות ישראל הפכה למדינה בה זוגות צעירים מתקשים ...

שלוש סדרות הדרמה הטובות ביותר ב2021

שנת 2021 באה אחרי שנה קשה בתעשיית הקולנוע כאשר הקורונה ...

חמש סרטי המאפיה הקלאסיים והמומלצים ביותר

סרטי מאפיה ופשע פופולאריים עוד מאז מסך הטלוויזיה היה שחור ...

איך לייצר הכנסה נוספת בכמה שעות ספורות ביום?

אנו נמצאים בתקופה בה יוקר המחייה מרקיע שחקים והמשכורת הממוצעת ...