הפינה של חני

טיפים לחיים הטובים

Facebook
RSS

5 רעיונות לעשות עם הילדים בחופש הגדול

סגור לתגובות על 5 רעיונות לעשות עם הילדים בחופש הגדול
ספט - 13 - 2020
חני

החופש הגדול הגיע והחופש של שנת 2020 הוא "קצת" שונה מהחופשים האחרים שהיו לנו עד כה, אין טיסות לחו"ל, אסורות התקהלויות של למעלה מ 20 איש ככה שהרבה מהאטרקציות סגורות וכולם לחוצים מהידבקות בקורונה, אז מה עושים עם הילדים?

בכתבה זו הכנו 5 רעיונות מעולים עבורכם לבילוי עם הילדים בחופש הגדול כאן בארץ שיתאפשרו גם מבחינת הגבלות הקורונה וגם מבחינת הכי לילדים.

5 רעיונות לעשות עם הילדים

1. ללכת לים – הים הוא אחת האטרקציות היותר בטוחות בעידן הקורונה כל עוד תשמרו על מרחק סביר מהרוחצים האחרים אתם בהחלט יכולים ליהנות מאטרקציה מעולה לילדים ולהישאר בטוחים.
2. ללכת לגן החיות – גן החיות עובד תחת הגדרות משרד הבריאות, רוב האטרקציה מרחשת באוויר הפתוח קח שזה יותר בטוח כל עוד אתם שומרים בעצמכם על הוראות הבטיחות ושומרים מרחק משאר המבלים במקום.
3. לעשות קמפינג – קמפינג באוויר הפתוח הוא דרך מושלמת להנאה משפחתית, מצאו פינה יפה בצפון או באחד מהפארקים המורשים ומקמו לעצמכם מאהל יפה, כל עוד המאהל שלכם לא צפו עם אוהלים של משפחות אחרות אתם יחסית בטוחים באוויר הפתוח ויכולים ליהנות מחופשה משפחתית בטבע.
4. ללכת לרחוץ באחד מנחלי הצפון – נחלי הצפון השנה מלאים במים בעקבות החורף המוצלח שהיה למדינת ישראל, רחצה בנחלי הצפון נחשבת לאטרקציה בטוחה יחסית במידה ואתם מוצאים פינה מבודדת יחסית מאנשים ומשתכשכים לכם במים ללא התקרבות לאחרים.
5. משחקי יצירה – זוהי תקופה נהדרת לפתח את היצירתיות של הילדים, השהייה הממושכת בבתים לא צריכה להסתיים בטלוויזיה, רכשו ערכות יצירה או שתיצרו מחומרים מתכלים בבית, חפשו ביוטיוב רעיונות טובים ליצירה עם ילדים האינטרנט מלא ברעיונות מעולים שיעזרו להם לפתח את אחד החושים החשובים שיסייע להם רבות בחיים.

מרחבי הרשת:
שי פניני – משרד עורכי דיו


לבנת פורן בספר ביכורים מרתק – בעשר אצבעות

בספר אוטוביוגרפי חושפת לבנת פורן את הפער בין דמותה הציבורית ...

5 יתרונות בריאותיים של קפה

קפה הוא אחד מהמשקאות הפופולאריים בעולם ואחת התעשיות הרווחיות בכלכלה ...

טיפים לאריזה לקראת מעבר דירה

אז הבית החדש שלכם כמעט מוכן, וכבר גמרתם לרכוש את ...

הדרך הנכונה לשמור על משקל הגוף

רבים אשר ניסו דיאטה כזו או אחרת היו עדים בסופה ...

איך שומרים על הפעילות הגופנית של הילדים גם בימי הקורונה

ימי הקורונה זימנו לנו ימים מאד מאתגרים, שגרת החיים שהכרנו ...

קניית SUV שמתאים גם לשטח

רכבי ה SUV כבר ממזמן כבשו את השוק הישראלי והעולמי ...

3 משחקים שמפתחים ילדים קטנים פיזית

בעידן הנוכחי הילדים שלנו מבלים הרבה יותר את שעות הפנאי ...