הפינה של חני

טיפים לחיים הטובים

Facebook
RSS

קניית SUV שמתאים גם לשטח

סגור לתגובות על קניית SUV שמתאים גם לשטח
ספט - 13 - 2020
חני

רכבי ה SUV כבר ממזמן כבשו את השוק הישראלי והעולמי בכלל, הגובה שלהם, המאסיביות והנוחות פשוט גרמו לאנשים להתאהב בהם, אבל האם השם שנתנו להם בארץ (ג'יפונים) מצדיק את ההגדרה? הם אמנם נראים קרביים וגבוהים אבל האם הם באמת חיות שטח שמהם תיהנו בשבילי ישראל? התשובה היא חד משמעית לא! 80-90 אחוזים מרכבי ה SUV שנמכרים בארץ הם 100% רכבים עירוניים שלא בנויים ולא אוהבים שטח, כל ירידה לשטח איתם עלולה לגרום לנזקים יקרים, היתקעות בשטח ואפילו סכנה ליושבי הרכב.

בכתבה זו נביא בפניכם את רכבי ה SUV שבכל זאת מתאימים לנסיעה בשטח עם הנעה כפולה ומבנה שילדה נכון ומתאים לזוויות ומהמורות.

רכבי SUV לשטח

• סובארו פורסטר – הסובארו פורסטר הוא גולת הכותרת של רכבי ה SUV המתאימים לשטח, הוא בעל הנעה 4X4 כל הזמן, מנוע 2,500 (הדגמים החדשים) הוא מאובזר במערכת ה X-Mode המשוכללת של סובארו שמבטיחה מניעת החלקה במדרונות ונעילת גלגלים במצבים בהם הדיפרנציאל מפריע להנעה הכפולה לצאת ממצבי שקיעה בחול או בבוץ, הוא בעל מרחק גחון של 22 ס"מ ויחד עם כל זאת הוא ג'יפון נוח ומרווח מבפנים שמאפשר גם שגרת משפחה טובה בימים שלא יורדים בהם לשטח.
• סובארו XV – הסובארו XV הוא רכב שטח מעולה, יש לו מרחק גחון של כמעט 20 ס"מ, הוא בעל הנעה כפולה, יש לו בדגמים החדשים את מערכת ה X-Mode של סובארו, השלדה שלו בנויה נכון להכיל מהמורות השטח ולהיכנס לזוויות שונות שהשבילים יגרמו לכם להגיע אליהם, בשונה מהפורסטר הוא הרבה פחות מרווח, תא המטען שלו קטן והוא מתנהג פחות טוב בכביש מה שהופך אותו לפחות אטרקטיבי למשפחות עם ילדים קטנים.
• דאצ'יה דאסטר – רכב שטח נחמד וזול שאפשר לקנות גם בגרסת 4X4, רכב חדש מהניילונים אפשר לרכוש בפחות מ 100,000 ₪, רמת הבטיחות שלו לעומת הפורסטר וה XV נמוכה יחסית הן במבחני הריסוק והן באביזרי הבטיחות וגם הביצועים שלו בשטח ובכביש לא עומדים באותם סטנדרטים של השניים מסובארו אבל המחירים שלהם גבוהים משמעותית לעומתו.


לבנת פורן בספר ביכורים מרתק – בעשר אצבעות

בספר אוטוביוגרפי חושפת לבנת פורן את הפער בין דמותה הציבורית ...

5 יתרונות בריאותיים של קפה

קפה הוא אחד מהמשקאות הפופולאריים בעולם ואחת התעשיות הרווחיות בכלכלה ...

הדרך הנכונה לשמור על משקל הגוף

רבים אשר ניסו דיאטה כזו או אחרת היו עדים בסופה ...

איך שומרים על הפעילות הגופנית של הילדים גם בימי הקורונה

ימי הקורונה זימנו לנו ימים מאד מאתגרים, שגרת החיים שהכרנו ...

קניית SUV שמתאים גם לשטח

רכבי ה SUV כבר ממזמן כבשו את השוק הישראלי והעולמי ...

3 משחקים שמפתחים ילדים קטנים פיזית

בעידן הנוכחי הילדים שלנו מבלים הרבה יותר את שעות הפנאי ...

5 רעיונות לעשות עם הילדים בחופש הגדול

החופש הגדול הגיע והחופש של שנת 2020 הוא "קצת" שונה ...