הפינה של חני

טיפים לחיים הטובים

Facebook
RSS

3 משחקים שמפתחים ילדים קטנים פיזית

סגור לתגובות על 3 משחקים שמפתחים ילדים קטנים פיזית
ספט - 13 - 2020
חני

בעידן הנוכחי הילדים שלנו מבלים הרבה יותר את שעות הפנאי שלהם מול מסכי המחשב / הטלוויזיה והפלאפון מאשר במגרשי הספורט, החצרות ומתקני השעשועים, מלבד בעיות חברתיות זה יוצר להם גם בעיות פיזיות של חוסר בפיתוח שרירים, הצטברויות שומן ונזקים אחרים גופניים כתוצאה מכך.

אחת הדרכים הטובות ביותר לעודד ילדים לצאת ולהתאמן זה על ידי משחקים מאתגרים שאולי גם פופולאריים כתוצאה של תכנית טלוויזיה כזו או אחרת, בכתבה הבאה נציע לכם 3 משחקים שמפתחים את הילדים פיזית ויהיה קל יחסית לשכנע אותם לצאת ולשחק בהם.

1. מתקן טיפוס – ספורט הטיפוס תפס תאוצה בשנים האחרונות בזכות תוכנית הטלוויזיה "נינג'ה ישראל" הילדים רואים את התכנית ונשבים בכוחם של המתמודדים ובביצועים המרשימים שלהם על המתקנים, בנייה של מתקן כזה או רכישה של אחד כזה יכולה לגרום לילדים מוטיבציה לצאת ולטפס. הטיפוס הוא ענף ספורט העובד כמעט על כל שרירי הגוף בעיקר על שרירי הפלג גוף העליון זהו ספורט מעולה שיפתח את הילדים שלכם פיזית בצורה נפלאה ויוציא אותם מהמסכים.
2. לולאות תלייה – לולאות תלייה זוהי דרך קלה ויעילה לפתח את הילדים שלכם בצורה פיזית, ניתן לרכוש לולאות כאלו במחיר שווה לכל נפש ולתלות אותם בבית, במרפסת, בחצר או לקחת אותם איתכם לגן השעשועים ושם לתלות אותם ולאחר מכן להוריד אותם להשיב אותם הביתה, בעזרת הלולאות אפשר לעבוד על כל שריר בגוף אם תעקבו אחרי תרגילים ביוטיוב תראו כי אפילו על הרגליים אפשר לעבוד עם לולאות תלייה.
3. מתקן שעשועים עם מכשולים – רוצים לגרום לילדים שלכם אטרקציה אמיתית? צרו מתקן מכשולים בחצר או בפארק העשויה מארגזים, כסאות ומנהרות זחילה מתקפלות, את הילדים זה יאתגר ברמת המשחק מה שיגרום להם רצון לשחק והפעילות הגופנית תתבצע בכיף.


לבנת פורן בספר ביכורים מרתק – בעשר אצבעות

בספר אוטוביוגרפי חושפת לבנת פורן את הפער בין דמותה הציבורית ...

5 יתרונות בריאותיים של קפה

קפה הוא אחד מהמשקאות הפופולאריים בעולם ואחת התעשיות הרווחיות בכלכלה ...

טיפים לאריזה לקראת מעבר דירה

אז הבית החדש שלכם כמעט מוכן, וכבר גמרתם לרכוש את ...

הדרך הנכונה לשמור על משקל הגוף

רבים אשר ניסו דיאטה כזו או אחרת היו עדים בסופה ...

איך שומרים על הפעילות הגופנית של הילדים גם בימי הקורונה

ימי הקורונה זימנו לנו ימים מאד מאתגרים, שגרת החיים שהכרנו ...

קניית SUV שמתאים גם לשטח

רכבי ה SUV כבר ממזמן כבשו את השוק הישראלי והעולמי ...

3 משחקים שמפתחים ילדים קטנים פיזית

בעידן הנוכחי הילדים שלנו מבלים הרבה יותר את שעות הפנאי ...