הפינה של חני

טיפים לחיים הטובים

Facebook
RSS

איך להיות שמח בחלקך

סגור לתגובות על איך להיות שמח בחלקך
ספט - 5 - 2018
חני

החיים בעולם המודרני פעמים רבות שמים אותנו במקום בו אנו משווים בינינו לבין האחרים. זה יכול להיות בעבודה: ”הייתי רוצה לעבוד בעבודה שלו“ או ”אני חולם על המשרה הזו“, זה יכול להיות בחיים האישיים: ”הלוואי והיה לי בית כזה“, ”הלוואי והייתי יכול לטוס לטיול מסביב לעולם“ ועוד כל מיני השוואות שבעצם מונעות מאיתנו להיות מאושרים באמת ולשמוח על מה שיש לנו. אז איך שמחים על כל מה שיש לנו ומפסיקים עם ההשוואות…

מוקירים תודה

התעוררו בכל בוקר ועוד לפני שאתם שוטפים פנים, פשוט אמרו או כתבו תודה על כל הדברים שיש לכם בעולם ואי אפשר לקנות בכסף. עשו זאת בלי שאתם עושים שום דבר אחר והתרכזו בכל נשימה באמירת תודה על דבר אחר.

תודה על השמש, תודה על זה שאני קם על הרגליים כל יום, על האהבה שיש לצדי, על קורת גג, תודה על העצים, הפרחים והציפורים, תודה על אמא ואבא… תודו על כל מה שאתם יכולים ועולה לכם בראש תוך שניה. הקרת תודה לא רק מכניסה אותנו לפרופורציות אלא באמת גורמת לנו להבין שאנו מבורכים במה שיש לנו ולשמוח על כך ממקום כנה ואמיתי.

קראו ספרים

יש המון ספרים שיכולים לעזור לנו לבצע שינוי מהותי ופשוט להודות ולשמוח על מה שיש לנו. למשל, ביירון קייטי נחשבת למנטורית בתחום התודעה המחשבתית ותורת הבודהיזם.

הספר ”לאהוב את מה שיש“ יכול מאוד לעזור להגיע למקום הזה.. קריאת ספרים מהסוג הזה משנה את התפיסה שלנו לגבי המציאות, גורמת לנו להבין שחלק גדול מהמחשבות שלנו אינן נכונות וכי המציאות היא בכלל מה שאנחנו מייצרים לעצמנו ולא מה שאנחנו רואים או חושבים.


לבנת פורן בספר ביכורים מרתק – בעשר אצבעות

בספר אוטוביוגרפי חושפת לבנת פורן את הפער בין דמותה הציבורית ...

5 יתרונות בריאותיים של קפה

קפה הוא אחד מהמשקאות הפופולאריים בעולם ואחת התעשיות הרווחיות בכלכלה ...

מוזיאונים בתל אביב שפתוחים בשבת

שבת זה זמן משפחתי נפלא ואם גם אתם מחפשים בילוי ...

עשו ואל תעשו בבחירת השם לתינוק/ת שלכם

אז בשעה טובה גם אתם מצפים לתינוק או תינוקת חדשים ...

תחתונים או בוקסרים – איזה סוג מתאים לכם יותר

מי היה האדם הראשון שהקיף את העולם, באיזה מניה הכי ...

האם כדאי ללמוד הנדסאות בשנת 2022?

זה לא משנה אם אתם חיילים משוחררים שמחפשים את הכיוון ...

פיג׳מות לנשים – סקירה של סוגי פיג׳מות לנשים

שמלת ערב זה נפלא, והכי כיף בעולם זה לצאת ולקרוע ...