הפינה של חני

טיפים לחיים הטובים

Facebook
RSS

 

איכות חיים מורכבת מכמה אלמנטים שונים, ראשית מדובר על בריאות נפשית וגופנית, אח"כ מתווספים גם אלמנטים כגון: פרנסה ראויה, אזור מגורים יפה וטוב וזמן איכות עם המשפחה…. רכישת דירה אשר נבנתה תחת תו תקן של בנייה ירוקה תשפר את איכות חייכם בכך שלפחות 2-3 אלמנטים מאלו שסקרנו קודם לכן מוטמעים בקווים המנחים לשנייה ירוקה.

כיצד הבנייה היוקה מסייעת לשיפור איכות החיים שלי ושל משפחתי?

ובכן עקרונותיה של הבנייה הירוקה נועדו לפני הכל בכדי לצמצם את הזיהום הסביבתי על ידי מספר שיטות שונות, כגון: שימוש בחומרים אשר פולטים פחות גז ראדון, פינוי יעיל יותר של פסולת ועוד… כמובן שאזור ירוק עם פחות מקורות מזוהמים הוא אזור בו בריא יותר לנשום את האוויר ולגדל את הילדים, כמו שכבר הבנתם הבנייה הירוקה גורמת לאזור שלכם להיות כזה שבו זיהום האוויר יהיה מצומצם יותר.

עקרון נוסף שמתכנני הבנייה הירוקה שמים דגש עליו הוא החיסכון בצריכת אנרגיה ( כלומר חשמל ), עקרון זה בא לידי ביטוי בכך שחלונות הבית יהיו מתוכננים כך שבכל שעה במשך היום אור טבעי יחדור הביתה ולא יהיה צורך להאיר את הבית באמצעות חשמל, שיטה נוספת לצמצום צריכת החשמל באה לידי ביטוי בבידוד הטרמי שיש לקירות ולגג הדירה, בידוד טרמי זה מונע מהטמפרטורה החיצונית לחדור אל הבית ובכך משמרת באופן תמידי ( במידה כמובן שחלונות הבית סגורים ולא פתוחים ) טמפרטורה נעימה בבית שלא מחייבת את תושביו להדליק מזגן ובכך לצרוך חשמל רב, עקרון זה מסייע לתושבי הבית לחסוך גם בהוצאות החשמל החודשיות ובכך למעשה לשפר את המצב הכלכלי של הבית וכמובן את איכות החיים.

אם אתם לפני רכישה של דירה חדשה אל תהססו, רכשו דירה ירוקה לאיכות חיים גבוה יותר

אז אם אתם רגע לפני רכישה של דירה חדשה, אך תהססו וחפשו אחר דירה ירוקה בכדי להבטיח את איכות החיים הגבוה שדירה כזו תוכל להציע עבורכם, בכך תוכלו לחסוך בכסף על הוצאות הבית השוטפות ולגדל את ילדיכם בסביבה בריאה ונקייה יותר.

 

מרחבי הרשת:
שי פניני – משרד עורכי דין
אינטרנט ביתי – בזק בינלאומי
עו"ד שי פניני – מומחה למשפט מסחרי
סדרות מומלצות – yes שידורי טלוויזיה בלוויין

 


תזונה אחרי אימון: מתי ומה לאכול לשיפור ההתאוששות?

בין אם אתם מתאמנים באופן קבוע ובין אם אתם רק ...

מתנות עובדים לפסח 2024 – אילו טרנדים מובילים השנה ?

חג הפסח נתפס בתרבות העסקית כמועד מתאים במיוחד לביטוי הוקרה ...

5 יתרונות בריאותיים של קפה

קפה הוא אחד מהמשקאות הפופולאריים בעולם ואחת התעשיות הרווחיות בכלכלה ...

ידיים נקיות

ניקוי ידיים הוא אחד הדברים החשובים ביותר שאנחנו יכולים לעשות ...

מתנות יום הולדת מקוריות שאפשר להזמין אונליין

כשמדובר במתנות ליום הולדת, מתנות מודפסות מהוות אפשרות מקורית ומרגשת ...

נוירופידבק: אימון מוחי לשיפור איכות החיים

נוירופידבק: אימון מוחי לשיפור איכות החיים מה זה נוירופידבק? נוירופידבק, או משוב ...