הפינה של חני

טיפים לחיים הטובים

Facebook
RSS

הדברה ירוקה

נוב - 17 - 2013
חני

green-exterminationהדברה ירוקה היא הדברה ידידותית לסביבה. היא מבוססת על סוגים שונים של אמצעים, טבעיים בכלל  ואורגאניים בפרט ואל אמצעי אלקטרוניים. הדברה ירוקה אפקטיבית ביותר נגד סוגים רבים של מזיקים ובהם נמלים, מכרסמים, תיקנים, יונים, עטלפים ועוד.

האמצעים הרווחים בשימוש הדברה ירוקה:

 1. מערכת אולטרא סונית המבוססת על השמעת קול בתדר גבוה, המצוי מחוץ למן-עד השמיעה של בני אדם אבל מציק מאוד לסוגים שונים של מזיקים אשר בגלל חוסר יכולתם לשאת את עצמתו הם מסתלקים מהמקום.
 2. חומרי הדברה ירוקים שאינם רעילים או, לחלופין, שרמת הרעילות שלהם זניחה. על מנת להבטיח את יעילות השימוש בחומרים אלה יש להקפיד על ניקיון תכוף של הבית, לא להשאיר בו פירורים, לנכש עשבים שוטים בסביבת  הבית, לאטום בתוכו את כל סדקיו.
 3. הדברה באמצעות חרקים (הדברה ביולוגית) הרווחת בעיקר בשטחים חקלאיים. חרקים טורפים הניזונים מכנימות. שימוש בשיטה זו  מחייב שליטה ובקרה מלאים, היות שאם וכאשר אין עוד כנימות, החרק הטורף עלול להתחיל לאכול את היבול שעליו הוא נועד להגן.
 4. חברת הדברה מקצועית מספקת ללקוחותיה מוצרי הדברה ירוקה לשימוש ביתי חופשי ועצמאי.  מאחר שמקור האספקה של מוצרים אלה הוא חברה המייצרת את כל מוצריה על פי תווי תקן איכות ובטיחות מחמירים ביותר, יכולים צרכני המוצרים להשתמש בהם בידיעה כי הם משתמשים במוצרים שאין להטיל בהם ספק או דופי. מוצרים אלה משמשים, לדוגמה, להרחקת יונום, להדברת זבובים בתוך הבית ובסביבתו, לכידת חולדות ועכברים, הדברת כנימות על עצם ועוד.

הדברה הומאנית

מכל שיטות ההדברה ואמצעיה השונים, הדברה ירוקה היא הבלתי פוגענית ביותר. השימוש במלכודות דבק ללא רעלים, מלכודות קפיץ, שימוש באמצעי שמע , סלילים קופצים, רשתות וכיוצאים באלה אמצעים הגורמים בעיקר להרחקת המזיקים ולסילוקם ולא לפגיעה פיזית בהם עשוי לתת מענה גם למי שמסיבות שונות נרתעים מפגיעה בבעלי חיים ואפילו הם הזעירים שבחרקים.

בהדברה זו גלומים יתרונות בלתי מבוטלים:

 1. אין צורך לפנות כליל את הבית.
 2. אין צורך לרוקן ארונות ומגירות מתכולתן.
 3. רעילות ברמה זניחה בלבד-  במידה שהיא אכן קיימת.
 4. הדברה זו נותנת מענה נדרש וחיוני לרשתות מזון גדולות, למתחמי אירועים- אולמות וגנים – ומונעת עקיצות וגירודים של מספר רב של אנשים הפוקדים אותם.
 5. נציגי שירות של חברה המציעה הדברה ירוקה עומדים לרשותכם לקבלת מידע, ייעוץ, הצעת מחיר להדברה בביתכם או בכל מקום אחר שבו נדרשת ההדברה.
 6. חשוב לציין, כי ברשות החברה מגוון גדול של חומרי הדברה ייעודיים לכל סוגים של מזיקים. ניסיון מצטבר מאפשר לאנשי המקצוע להתאים לכל לקוח את סוג האמצעי וסוג החומר הטוב ביותר להדברת המזיק ה… מזיק.
 7. הדברה היא חלק בלתי נפרד משמירה על ניקיון והיגיינה. יש תקופות (במיוחד בקיץ) שבהן ההדברה היא בבחינת עזרה ראשונה, שירות שאינו סובל דיחוי. חשוב לבצע הדברה מונעת במועדים קבועים ובכל פעם כאשר ניכרים אותותיה הראשונים של פעילות של מזיקים.

כאשר אתם בוחרים להשתמש בהדברה ירוקה אתם תורמם לאיכות הסביבה בכלל ולאיכות חייכם וחיי היקרים לכם בפרט. מדובר בשיטת הדברה לגיטימית ואפקטיבית בהחלט, אשר המודעות לחשיבות על הימנעות מזיהום הסביבה והסכנה הכרוכה לחשיפה  לכימיקלים ורעלים מניעים רבים לבחור בה כשיטת הדברה מועדפת ובטיחותית.

 המאמר נכתב ע"י גרין הדברות – הדברה לכל סוגי המזיקים


תזונה אחרי אימון: מתי ומה לאכול לשיפור ההתאוששות?

בין אם אתם מתאמנים באופן קבוע ובין אם אתם רק ...

מתנות עובדים לפסח 2024 – אילו טרנדים מובילים השנה ?

חג הפסח נתפס בתרבות העסקית כמועד מתאים במיוחד לביטוי הוקרה ...

5 יתרונות בריאותיים של קפה

קפה הוא אחד מהמשקאות הפופולאריים בעולם ואחת התעשיות הרווחיות בכלכלה ...

למה כדאי לעבור מאינטרנט רגיל לאינטרנט בתשתית סיבים אופטיים

  האינטרנט הוא כלי חיוני בחיי היומיום שלנו, בין אם בעבודה, ...

אייפון 15 מול אייפון 15 פרו: חמישה הבדלים

כותרת משנה: גלו את ההבדלים המשמעותיים בין שני הדגמים המובילים ...

פילאטיס מול יוגה: הבדלים עיקריים והתאמה אישית

פילאטיס ויוגה הן שתי שיטות אימון פופולריות המציעות מגוון רחב ...

קיץ 2024 בעיר הלבנה: אטרקציות מפתיעות לילדים שאסור לפספס

תל אביב, עיר החוף התוססת של ישראל, מציעה מגוון עשיר ...

ידיים נקיות

ניקוי ידיים הוא אחד הדברים החשובים ביותר שאנחנו יכולים לעשות ...