הפינה של חני

טיפים לחיים הטובים

Facebook
RSS

היתרונות של שימוש בכלי תחבורה חשמליים

סגור לתגובות על היתרונות של שימוש בכלי תחבורה חשמליים
יול - 29 - 2018
חני

כל אדם אשר נוהג ברכב בשעות הבוקר לעבודה, יכול להעיד על התנועה הערה (במקרים האופטימיים), או להתלונן על בסיס קבוע על הזמן הרב שהוא מבזבז בפקקים (במקרים הפחות אופטימיים). ובכן, אין כל ספק שריבוי הרכבים הממונעים בישראל, לא תורם לאיכות החיים ופוגע רבות בזיהום האוויר – וזה מבלי להזכיר את תאונות הדרכים הרבות המתרחשות בכבישי ארצנו.

הפתרונות החלופיים

תחנת עגינה לאופניים חשמליים

תחנת עגינה לאופניים חשמליים

אז מה עושים בכדי להיטיב עם המצב? פשוט מאוד – מוצאים תחליפים, ואין כל ספק, כי אופניים חשמליים יכולים להיטיב רבות עם המצב. כל מי שעובד בעיר המגורים שלו, או אפילו בעיר סמוכה אחרת, ימצא את הכלים הללו כמאוד שימושיים (וכמובן, גם חסכוניים) בהגעה לעבודה, אך זה לא אומר שמי שמתגורר בחיפה ועובד בתל אביב, לא יוכל למצוא את האופניים החשמליים כפתרון נהדר. בין מגוון האופניים החשמליים הקיימים כיום, ניתן למצוא דגמים של אופניים מתקפלים, כאלו התופסים פחות נפח, ויכולים לעלות אתכם לרכבת או לאוטובוס, ולהפוך שימושיים בירידה מהם.

אופניים חשמליים – כל התועלות

האופניים החשמליים מהווים כיום את אחד מכלי התחבורה הפופולאריים ביותר, בשל שפע של יתרונות שהם טומנים בחובם ובין היתר: עלויות נמוכות – מדובר בכלי תחבורה זול משמעותית מרכב ממונע, אין צורך בדלק, או אפילו בביטוח. באמצעות האופניים החשמליים ניתן להימנע מהפקקים, או לבזבז דקות ארוכות על חיפוש מקום חנייה, מדובר בכלי תחבורה נוח במיוחד, אשר יכול להתאים לאנשים בקשת רחבה של גילאים, וכמובן, כלי רכב זה אינו מזהם, ורק עצם הידיעה שהשימוש בו אינו פוגע בסביבה, יכולה להסב תחושה טובה. כמובן, שלצד האופניים החשמליים, ישנם עוד כלי תחבורה רבים נוספים כמו הקורקינט החשמלי, ומי שמתבלט יוכל לבצע החלטה בהתבסס על פרמטרים כמו: גובה התקציב אותו הוא יכול או רוצה להשקיע במטרה, מקום האחסון הייעודי, את כלי התחבורה אמור לשמש, וכמובן לאלו מטרות – כל הפרמטרים הללו, יסייעו לבצע בסופו של דבר את הבחירה הנבונה ביותר באופניים חשמליים או בכל כלי תחבורה חשמלי אחר.

ליהנות מהנסיעה

כלי תחבורה חשמליים ובראשם כאמור, אופניים חשמליים, טומנים בחובם שפע של יתרונות. כמובן, שאופניים חשמליים לא נועדו בכדי להחליף באופן מוחלט את הרכב הממונע או את הצורך בו – בכל זאת, האופניים החשמליים לא נועדו לנסיעות בין עירוניות ארוכות או לנסיעות בתנאי מזג אוויר קיצוניים (כאן חשוב לציין שכיום ניתן רכוש רכבים חשמליים והיברידיים). אבל הם בהחלט יכולים להיות שימושיים במגוון רחב של מצבים, לאפשר חסכון בדלק ובזיהום אוויר, וגם לטמון בחובם הנאה גדולה – ולו רק מעצם הנסיעה.

עוד אתרים שיעניינו אותך:

קפסולות אספרסו  – מבית נספרסו
מכונות קפה – נספרסו
טיול בישראל עם שירותי השכרת רכב מבית שלמה סיקסט
השכרת רכב בירושלים – מבית שלמה סיקסט
השכרת רכב בתל אביב – שלמה סיקסט


תזונה אחרי אימון: מתי ומה לאכול לשיפור ההתאוששות?

בין אם אתם מתאמנים באופן קבוע ובין אם אתם רק ...

מתנות עובדים לפסח 2024 – אילו טרנדים מובילים השנה ?

חג הפסח נתפס בתרבות העסקית כמועד מתאים במיוחד לביטוי הוקרה ...

5 יתרונות בריאותיים של קפה

קפה הוא אחד מהמשקאות הפופולאריים בעולם ואחת התעשיות הרווחיות בכלכלה ...

ידיים נקיות

ניקוי ידיים הוא אחד הדברים החשובים ביותר שאנחנו יכולים לעשות ...

מתנות יום הולדת מקוריות שאפשר להזמין אונליין

כשמדובר במתנות ליום הולדת, מתנות מודפסות מהוות אפשרות מקורית ומרגשת ...

נוירופידבק: אימון מוחי לשיפור איכות החיים

נוירופידבק: אימון מוחי לשיפור איכות החיים מה זה נוירופידבק? נוירופידבק, או משוב ...