הפינה של חני

טיפים לחיים הטובים

Facebook
RSS

החלטת לנסוע לחופשה בארצות הברית של אמריקה ואתה כעת מתעניין בכל הטיסות השונות, הגיע הזמן שתיקח מספר טיפים שיעזרו לך ליהנות מהטיסה בצורה הטובה ביותר וכמובן בשביל שתוכל להתחיל בתהליך הרכישה על הצד הטוב ביותר לשביעות רצונך.

חברת נהורה טורס שמחה להציג לך את כל הטיפים וכל ההמלצות החמות ביותר בשביל שתוכל כבר מחר לרכוש לעצמך כרטיס טיסה לארצות הברית במחירים הטובים ביותר שיש לשביעות רצונך.

טיסות ישירות או טיסות המשך

אחת מהבעיות הקריטיות של מרבית מהמטיילים המחליטים לנסוע ליעדי ארצות הברית זה הבחירה בין הטיסה הישירה לבין טיסת ההמשך.

כיום לא פעם ולא פעמיים ההבדלים העיקריים נובעים בעיקר בגלל המחירים שנחשבים ליקרים עד מאוד, טיסה ישירה כמובן עם חברות התעופה הטובות, כגון: אל על, קונטיננטל או דלתא, יכולות להיות טיסות יקרות מאוד ולפעמים יקרות אילו במאות דולרים יותר מטיסות ההמשך של חברות התעופה הזרות.

לעומת זאת כיום ישנם טיסות המשך של חברות תעופה, כגון: אירסוויט לארה"ב, אייר פראנס ואולי אפילו בריטיש איירוויז שנחשבות לטובות לא פחות אך זולות יותר בגלל עצירת הביניים שמתוכננת בנמלי הבית של החברה באותה המדינה.

חשוב מאוד שאת הבחירה של הטיסה תעשו עם סוכן נסיעות אשר מבין דבר אחד או שניים בכל הנושא של תעופה וכמובן טיסות לארה"ב.

מתי כדאי לקנות את כרטיס הטיסה לארצות הברית?

את כרטיס הטיסה לארה"ב כדאי לקנות מוקדם ככל האפשר, למה אתה לבטח שואל את עצמך? בגלל שכיום כל הטיסות ליעדים אלו בתוך אמריקה הצפונית הם טיסות ישירות סדירות, כאשר את המחירים הזולים ניתן למצוא מוקדם ככל האפשר, לעומת זאת ובאותו מקרה ניתן למצוא טיסות סדירות ברגע האחרון במחירים מיוחדים וטובים לא פחות, אף חשוב לציין שבדרך כלל את המחירים האלו ניתן למצוא אך ורק בתקופות החורף כאשר הביקושים נמוכים יחסית מהרגיל ומעונת התיירות שבאזור זה של העולם.

לאן בכלל כדאי לטוב בארה"ב

ארצות הברית כפי שידוע לכולנו היא גדולה ומפתיעה, לא פעם ולא פעמיים נתקעים המטיילים בבחירת היעד של הטיול, כאשר היעדים הפופולאריים הם ניו יורק, לוס אנג'לס ומיאמי, לפעמים חשוב מאוד וכדאי לבדוק את האופציה של טיסה קודם כל לניו יורק סיטי ומשם להתחיל את הטיול ולפתוח אותו ליעדים נוספים, לפעמים טיסה ליעדים אחרים שפחות פופולאריים רק יכולה לסבך את העניין ולסבך לכם את מסלול הטיול, אתם צריכים תכנון נכון ומדויק ולכן, מומלץ מאוד לפנות אל סוכן הנסיעות שיעזור לכם בתכנון טיול שכזה.


לבנת פורן בספר ביכורים מרתק – בעשר אצבעות

בספר אוטוביוגרפי חושפת לבנת פורן את הפער בין דמותה הציבורית ...

5 יתרונות בריאותיים של קפה

קפה הוא אחד מהמשקאות הפופולאריים בעולם ואחת התעשיות הרווחיות בכלכלה ...

מוזיאונים בתל אביב שפתוחים בשבת

שבת זה זמן משפחתי נפלא ואם גם אתם מחפשים בילוי ...

עשו ואל תעשו בבחירת השם לתינוק/ת שלכם

אז בשעה טובה גם אתם מצפים לתינוק או תינוקת חדשים ...

תחתונים או בוקסרים – איזה סוג מתאים לכם יותר

מי היה האדם הראשון שהקיף את העולם, באיזה מניה הכי ...

האם כדאי ללמוד הנדסאות בשנת 2022?

זה לא משנה אם אתם חיילים משוחררים שמחפשים את הכיוון ...

פיג׳מות לנשים – סקירה של סוגי פיג׳מות לנשים

שמלת ערב זה נפלא, והכי כיף בעולם זה לצאת ולקרוע ...