הפינה של חני

טיפים לחיים הטובים

Facebook
RSS

יציאות לטיולים עם הילדים הם לא דבר מובן מאיליו, במיוחד

כשמדובר בילדים קטנים, להם נטייה להשתעמם ולאבד ריכוז במהירות הבזק. כשמדובר בטיול בארץ, במידת הצורך ניתן לבצע שינויים בזמן אמת על מנת להתאים את הטיול לדרישות או לסיימו מוקדם מהרגיל. כשמדובר בטיול בחו"ל, אפשרויות התמרון יותר מצומצמות מאחר ומדובר בשהות מתוכננת מראש בתנאי שטח פחות מוכרים. ובכל זאת, מדובר בהזדמנות לחוויה אמיתית לכל בני המשפחה ואפשרות לראות עולם ומקומות מעניינים שאינם בשגרה היומית. במידה ובחרתם להצטרף לטיול מאורגן וליהנות מראש שקט, איך תבחרו את הטיול המאורגן המתאים ביותר לשהות מהנה ומוצלחת מעבר לים?

טיול ייעודי לקהל היעד

כשמדובר בטיול עם הילדים כדאי מלכתחילה להתמקד בטיולי משפחות מאחר ואלו בנויים באופן כזה שיתאימו לבילוי משפחתי הכולל אטרקציות וביקור באתרים שיהיו מעניינים לכל הגילאים. יותר מכך, ודאו מראש מה הגילאים של הילדים שכבר נרשמו לטיול והאם מדובר בגילאים מקרובים לגילאי הילדים שלכם. חברה בת גילם עם תחומי עניין משותפים יכולה לתרום להנאתם מהטיול וכמובן גם שלכם. אתם גם כן תזכו לחברת הורים אחרים החולקים חוויות משותפות. כך כל הלוקחים חלק יוצאים נשכרים לעומת טיול הכולל קבוצת מטיילים בוגר

ת בלבד.

טיול מותאם לרגליים הקטנות

קחו בחשבון כי בשונה מטיול בו אתם מתכננים את המסלול באופן עצמאי בהתאם לצרכים ולתחומי העניין, מסלול טיול מאורגן מתוכנן מראש על ידי מדריכי טיולים מנוסים במטרה לכלול את כל האתרים התיירותיים המעניינים ביותר, כולל אטרקציות ובילויים. חלק מהמסלולים מאופייני

ם באינטנסיביות לא קטנה וחשוב שתוודאו כי הטיול שאתם עומדים להצטרף אליו אכן מותאם למגבלות של הילדים המצטרפים בהתאם להיכרות שלכם איתם. אין טעם לבחור בטיול שהינו מרוץ כנגד הזמן במידה ומדובר בילדים בגילאים צעירים, להם נטייה להתעייף. במקרה כזה כדאי להעדיף במסלול רגוע, פחות עמוס ואולי אפילו לבחור מלכתחילה יעד קרוב לטיול שאינו מחוף לחוף. טיול מאורגן ליוון או יעד אחר באירופה יכולים להתאים למטרה זו. ובכל זאת, במידה והילדים בחבורה מלאי אדרנלין ודורשים אתגרים אינסופיים, טיול פארקים ועמוסי אטרקציות יוכלו לתרום להנאה הצרופה.

המלצות שעושות את ההבדל

במעמד בחירת חברת התיירות העומדת מאחורי הטיול, כדאי להתמקד בחברות מוכרות שקיבלתם המלצות לגביהן. באופן כללי, כדאי לבחור בחברות המתמחות בטיולים מאורגנים ומנוסות בארגון טיולים מהסוג. יש לקחת בחשבון כי מקצועיות החברה והמידה שזו עומדת מאחורי הבטחותיה, יכולים להשפיע ולתרום לא מעט להצלחת הטיול כולו. בכל מקרה, כדאי לבקש פרטים של מטיילים שכבר הצטרפו בעבר לטיול במסלול המתוכנן מבחינתכם ולקבל מהם פרטים ומשוב לגבי שביעות רצונם מהטיול, רמת קושי בו, התנאים בשטח, העניין שהוא מציע ועד כמה מתאים לילדים בגילאים הרלוונטיים מבחינתכם. כמו כן, וודאו את האותיות הקטנות מאחורי הטיול ועד כמה אלה עומדות במבחן המציאות כדי שהכל יהיה ברור וידוע טרום היציאה.


לבנת פורן בספר ביכורים מרתק – בעשר אצבעות

בספר אוטוביוגרפי חושפת לבנת פורן את הפער בין דמותה הציבורית ...

5 יתרונות בריאותיים של קפה

קפה הוא אחד מהמשקאות הפופולאריים בעולם ואחת התעשיות הרווחיות בכלכלה ...

מוזיאונים בתל אביב שפתוחים בשבת

שבת זה זמן משפחתי נפלא ואם גם אתם מחפשים בילוי ...

עשו ואל תעשו בבחירת השם לתינוק/ת שלכם

אז בשעה טובה גם אתם מצפים לתינוק או תינוקת חדשים ...

תחתונים או בוקסרים – איזה סוג מתאים לכם יותר

מי היה האדם הראשון שהקיף את העולם, באיזה מניה הכי ...

האם כדאי ללמוד הנדסאות בשנת 2022?

זה לא משנה אם אתם חיילים משוחררים שמחפשים את הכיוון ...

פיג׳מות לנשים – סקירה של סוגי פיג׳מות לנשים

שמלת ערב זה נפלא, והכי כיף בעולם זה לצאת ולקרוע ...