הפינה של חני

טיפים לחיים הטובים

Facebook
RSS

טיפים של רימקס פמילי למציאת סוכן תיווך בחיפה והקריות

סגור לתגובות על טיפים של רימקס פמילי למציאת סוכן תיווך בחיפה והקריות
אפר - 19 - 2020
חני

בעלי נכסים אשר מעוניינים למכור את דירותיהם, מתלבטים מהי הדרך הנכונה ביותר למכור את הנכס שלהם בקלות ובמחיר הגבוה ביותר.

כאשר בוחנים את הנושא מכל היבטיו אין ספק שהדרך המוצלחת ביותר היא לבצע זאת באמצעות תיווך קריות  רימקס פמילי, שהיא המובילה בצפון.

מכירת דירה באמצעות רימקס פמילי

המיומנות הרבה של סוכני התיווך של רימקס פמילי, מקצרת הליכים רבים בתהליך מכירת הדירה. לקוח אשר משוחח עם הסוכן ומציע את דירתו לדוגמה בנווה שאנן למכירה, מתפרץ לדלת פתוחה כיוון שלנציג זה קיימת רשימת המתנה של לקוחות פוטנציאלים אשר רק מחכים להזדמנות לרכוש דירה בסביבת מגורים ספציפית זו, לאור היתרונות הרבים שלה כמו מסגרות לימוד מובילות, קרבה למרכזי מסחר, מגורים בסמוך למשפחה ועוד.

לכן בשלב ראשון הסוכן של תיווך בקריות פונה ללקוחות הללו ומציע להם את הדירה הייחודית אשר מוצעת למכירה. קיימים מקרים שתוך פרק זמן קצר אחד מהלקוחות הללו מביע את רצונו לרכוש את הנכס ונכנסים למשא ולמתן וקיימים מקרים שאף אחד מהלקוחות הללו אינו מעוניין בדירה אם היא קטנה מדי ולכן הסוכן מפרסם את כל הפרטים החשובים על הדירה במדיות השונות ובעיקר באינטרנט. מספר החדרים, איזו קומה, הימצאותה של מעלית, כיווני אוויר וכל פרט רלוונטי נוסף.

לאור ההיצע הרב של הדירות אשר משווקות על ידי רימקס פמילי, הרבה מאד לקוחות פוטנציאליים נחשפים להיצע זה ורבים מהם מבקשים לראות את הדירה אם היא מתאימה עבורם למגורים או להשקעה.

ליווי מקצועי של סוכני תווך מיומנים

רוב סוכני הנדל"ן של רימקס פמילי עוסקים בתחום זה שנים רבות ולכן הם צברו ידע וניסיון רב. המעטפת הכוללת אשר הם מעניקים לכל אדם שמוכר נכס, היא מקצועית ביותר ומסייעת מאד לקידום תהליך סגירת העסקה.

המתווך מטעם תיווך קריות הוא זה שמגשר בין כל פער אשר קיים בין הצדדים, אם מדובר על עלות הרכישה הוא תמיד יסייע בגישור בין הסכומים המוצעים והגעה לפשרה אשר מקובלת על שני הצדדים וזאת בדרך נעימה ובהגינות מלאה.

המתווך עוזר גם במחלוקות אחרות כמו לגבי מועד פינוי הדירה, הוא מוצא פתרונות יצירתיים וכך מקבלים החלטה על מועד פינוי תוך כמה חודשים ובמידת הצורך, בעל הנכס יוכל לשהות בדירה כשוכר לעוד כמה חודשים עד קבלת המפתח לדירתו החדשה.

כמי שעוסק בתחום הנדל"ן ומצוי בתחום שנים רבות, יוכל המתווך לסייע לצדדים בנושאים רבים שהם חלק אינטגרלי מהתהליך כולו, כמו חיבור לחברות העוסקות בשיפוץ, המלצה על יועצי משכנתאות מעולים ועל עוד אין ספור גורמים מקצועיים כאשר כל אחד מהם הוא הטוב שבאנשי המקצוע כך שבעל הנכס יכול להיות רגוע, שהוא מוקף בליווי איכותי של אנשי מקצוע מעולים.


לבנת פורן בספר ביכורים מרתק – בעשר אצבעות

בספר אוטוביוגרפי חושפת לבנת פורן את הפער בין דמותה הציבורית ...

5 יתרונות בריאותיים של קפה

קפה הוא אחד מהמשקאות הפופולאריים בעולם ואחת התעשיות הרווחיות בכלכלה ...

מוזיאונים בתל אביב שפתוחים בשבת

שבת זה זמן משפחתי נפלא ואם גם אתם מחפשים בילוי ...

עשו ואל תעשו בבחירת השם לתינוק/ת שלכם

אז בשעה טובה גם אתם מצפים לתינוק או תינוקת חדשים ...

תחתונים או בוקסרים – איזה סוג מתאים לכם יותר

מי היה האדם הראשון שהקיף את העולם, באיזה מניה הכי ...

האם כדאי ללמוד הנדסאות בשנת 2022?

זה לא משנה אם אתם חיילים משוחררים שמחפשים את הכיוון ...

פיג׳מות לנשים – סקירה של סוגי פיג׳מות לנשים

שמלת ערב זה נפלא, והכי כיף בעולם זה לצאת ולקרוע ...