הפינה של חני

טיפים לחיים הטובים

Facebook
RSS

אלגוריתם פפאגיולא הרבה אנשים בוחרים בקריירה של קוסם, אבל מי שכן בוחר בקריירה שכזו, הוא אדם שבאמת אוהב את התחום ורואה בו את העתיד שלו. האם באמת משתלם להיות קוסם? האם זה מקצוע מספק? תלוי את מי שואלים, אבל מה שבטוח הוא שמדובר במקצוע מעניין עם הרבה מאד אתגרים ואפשרויות להתקדם. הנה כמה יתרונות וחסרונות בלהיות קוסם.

להיות קוסם – יתרונות

להיות קוסם זה לא רק לדעת לעשות קסמים. להיות קוסם זה קודם כל לדעת לתקשר היטב עם הקהל, להבין את הקהל ולאהוב אותו. רק קוסם מיומן, כריזמטי ואהוב על הקהל יהיה גם קוסם מוצלח. אז אם אתם אנשים שאוהבים את התקשורת הבלתי אמצעית עם הקהל ואם אתם אוהבים את תחום הקסמים, הרי שלהיות קוסם יכול להיות מושלם עבורכם. מי שמתאים לתחום הזה, ימצא בו הרבה מאד סיפוק מבחינה זו.

יתרון גדול מאד בלהיות קוסם הוא שהמקצוע מזמן לקוסם מפגש עם הרבה מאד אנשים ומפתח את היכולות הבין אישיות של הקוסם כאדם וכקוסם. הקוסם נוסע בדרך כלל ממקום למקום, נחשף לאוכלוסיות שונות, תרבויות חדשות, כך שלהיות קוסם זה אף פעם לא משעמם. לכך ניתן להוסיף את העובדה שהקוסם הוא בעל יכולות מיוחדת לשלוט במחשבות הקהל, להתל בקהל, מה שללא ספק מקנה תחושת כוח וסיפוק גדול.

יתרון נוסף נזקף לטובת קוסמים מקצועיים, ברמות בינלאומיות. קוסמים אלה זוכים בנוסף לכל גם להכנסה מכובדת ביותר. בין הקוסמים הגדולים ניתן למצוא אנשים עשירים ביותר, אפילו מיליונרים.

להיות קוסם – חסרונות

למעשה, אין הרבה חסרונות בלהיות קוסם. כל מי שמשקיע בתחום, לומד בלי הפסקה ומתאמן, מוצא בתחום הקוסמות הרבה עניין וסיפוק. אולם, קוסם שאינו משקיע מספיק ונשאר מאחור כקוסם בינוני, עלול למצוא עצמו מעט מתוסכל, כאשר עליו להסתפק במופעים קטנים, אשר אינם מאפשרים לו לקיים את עצמו מבחינה כלכלית. לכן חשוב לא לקפוא על השמרים, לא להסתפק בקסמים הבנאליים כמו קסמים בקלפים שכולם כבר מכירים, אלא להתחדש כל הזמן ולהיות מסוגל להרשים את הקהל. תמיד יש עוד ועוד קסמים ללמידה ומומלץ לכל קוסם מתחיל או בינוני לשאוף גבוה ולהסתכל קדימה.


לבנת פורן בספר ביכורים מרתק – בעשר אצבעות

בספר אוטוביוגרפי חושפת לבנת פורן את הפער בין דמותה הציבורית ...

5 יתרונות בריאותיים של קפה

קפה הוא אחד מהמשקאות הפופולאריים בעולם ואחת התעשיות הרווחיות בכלכלה ...

מוזיאונים בתל אביב שפתוחים בשבת

שבת זה זמן משפחתי נפלא ואם גם אתם מחפשים בילוי ...

עשו ואל תעשו בבחירת השם לתינוק/ת שלכם

אז בשעה טובה גם אתם מצפים לתינוק או תינוקת חדשים ...

תחתונים או בוקסרים – איזה סוג מתאים לכם יותר

מי היה האדם הראשון שהקיף את העולם, באיזה מניה הכי ...

האם כדאי ללמוד הנדסאות בשנת 2022?

זה לא משנה אם אתם חיילים משוחררים שמחפשים את הכיוון ...

פיג׳מות לנשים – סקירה של סוגי פיג׳מות לנשים

שמלת ערב זה נפלא, והכי כיף בעולם זה לצאת ולקרוע ...