הפינה של חני

טיפים לחיים הטובים

Facebook
RSS

מינוקסי 5

מאי - 15 - 2012
חני

מינוקסי 5

נמאס לכם לחוש חסרי אונים מול הכרית המתמלאת שערות שנשרו מראשכם בכל בוקר מחדש? מתוסכלים מקרחת היער הקטנה שנוצרה במעלה הקודקוד שלכם? אולי הגיע הזמן לנסות ולשנות את המצב.

מינוקסי 5 התרופה המוכרת לציבור המתקרחים בארץ ובעולם מעניקה לכם הזדמנות נוספת, בה תוכלו לגרום לזקיקי השיער החלשים שלכם להתפתח מחדש ובכך להצמיח שיער ובמקביל לבלום את ההתקרחות.

מינוקסי 5, למי זה מתאים?

בניגוד לתרופות אחרות מינוקסי 5 מציגה קבלות ועדויות מוכחות לצמיחת השיער. עם זאת מינוקסי 5 אינו מתאים לכל אחד. אנשים בעלי בעיות בריאות שונות או בעלי בעיות פיגמנטציה הפוגעות בעור הקרקפת שלהם מוטב שימנעו מראש מטיפול בתכשיר, שעלול לגרום להם לתופעות לוואי שאינן נעימות ואף מזיקות.

לעומת אלו, הבריאים והחזקים שבין המתקרחים מוזמנים וגם מוזמנות, מכיוון שהתכשיר מתאים גם לנשים, להתנסות בטיפול בין שישה חודשים במינוקסי 5. לאורך התקופה תתבקשו למרוח את התכשיר על גבי הקרקפת ולהותיר אותו על הראש למשך פרק זמן כמצוין בהוראות הנלוות.

התוצאות אינן מופיעות באופן מיידי ועל המטופל להמשיך בעקביות לבצע את הטיפול על פי ההוראות בלבד ובהנחיית הרופא המטפל. כמו כן מומלץ מאד לבצע התייעצות רפואית קודם לתחילתו של הטיפול. רופא המשפחה שלכם המכיר אתכם היטב יידע להנחות אתכם האם כדאי לבצע את הטיפול או להימנע ממנו, על פי היכרותו עם שיער ראשכם, מצב הקרקפת שלכם והרגישויות השונות.

מינוקסי 5 בבית מרקחת בתל אביב

אם אתם תושבי המרכז חפשו את התכשיר בבית מרקחת בתל אביב שיציע לכם לא רק רכישה אלא גם ייעוץ וליווי במהלך הטיפול. בית מרקחת תל אביבי שכזה תוכלו למצוא בקרב בתי המרקחת הפרטיים. בהם ישנו צוות רפואי טיפולי, כמו רוקח מוסמך ונציגי חברות הויטמינים והטבע ואף הומיאופת. אלו יוכלו להציע לכם במקביל לטיפול גם שינויים בהרגלי האכילה והצריכה היום יומיים שיסייעו להצלחת הטיפול.

כי הצלחתו של הטיפול בהתקרחות תלוי גם בתזונה, הכושר הגופני, מצבו המנטאלי והבריאותי של המטופל. לפיכך למענכם מוטב שתקפידו על אורח חיים בריא.


לבנת פורן בספר ביכורים מרתק – בעשר אצבעות

בספר אוטוביוגרפי חושפת לבנת פורן את הפער בין דמותה הציבורית ...

5 יתרונות בריאותיים של קפה

קפה הוא אחד מהמשקאות הפופולאריים בעולם ואחת התעשיות הרווחיות בכלכלה ...

מוזיאונים בתל אביב שפתוחים בשבת

שבת זה זמן משפחתי נפלא ואם גם אתם מחפשים בילוי ...

עשו ואל תעשו בבחירת השם לתינוק/ת שלכם

אז בשעה טובה גם אתם מצפים לתינוק או תינוקת חדשים ...

תחתונים או בוקסרים – איזה סוג מתאים לכם יותר

מי היה האדם הראשון שהקיף את העולם, באיזה מניה הכי ...

האם כדאי ללמוד הנדסאות בשנת 2022?

זה לא משנה אם אתם חיילים משוחררים שמחפשים את הכיוון ...

פיג׳מות לנשים – סקירה של סוגי פיג׳מות לנשים

שמלת ערב זה נפלא, והכי כיף בעולם זה לצאת ולקרוע ...