הפינה של חני

טיפים לחיים הטובים

Facebook
RSS

סדנאות איפורסדנאות איפור הן תחום עצום ומגוון. סדנאות איפור הן למעשה קורס קצר וממוקד בהיבט מסוים מתוך תחום האיפור שהוא תחום ענק. אם אתן לומדות מסלול ארוך של לימודי איפור אתן לומדות תחומים רבים בתמצות. סדנאות איפור מאפשרות לכן להתמקד בתחום אחד ללמוד אותו לעומק. כול סדנא עוסקת בתחום משנה מתוך תחום האיפור הגדול והמגוון. כך שאם אתן רוצות רק ללמוד איפור למדיה, אין צורך שתלמדו גם איפור כלות וכך תוכלו בפחות זמן ובעלות נמוכה יותר ללמוד סדנאות איפור שהן למעשה קורסים קצרים וממוקדים בתחומי משנה של תחום האיפור.

סדנאות איפור – לא רק למתחילות

סדנאות איפור לא חייבות להיות רק סדנאות למתחילים, גם אם למדתן איפור בעבר ואתן מנוסות ואולי גם עובדות בתחום, יתכן ואתן רוצות ללמוד תחומים שונים ונוספים ולהתמקד ולהתרענן באופנות חדשות, שיטות חדשות או תחום חדש לשם כך קיימות סדנאות איפור בתחומים רבים ומגוונים. ניתן לקחת סדנאות איפור למתחילים או סדנאות איפור למתקדמים למי שיש לה ידע מוקדם וניסיון בתחום האיפור. מובן שחשוב לכן להתאים לכן את הסדנאות לרמתכן כדי שלא תלמדו בכיתת מתחילות אם אתן כבר מתקדמות בתחום או להיפך. כך שיש סדנאות למתחילות שמלמדות את הבסיס בעיצוב של איפור בצורה נכונה ומחמיאה, וגם סדנות מתקדמות יותר למאפרות מנוסות.

סדנאות איפור – בואי כלה

יש סדנאות איפור של איפור לכלות. איפור לכלות הוא תחום בפני עצמו ודורש מיומנות וידע נפרדים מאיפור רגיל. גם נשים שמתאפרות באופן מרומז ביום יום שלהן מעוניינות באיפור מחמיא במיוחד ואיכותי ביום חתונתן כך גם באיפור לאירועים זה תחום נפלא שהרבה מאפרות נכנסות אליו. איפור כלות ואיפור לאירועים הם תחומים שיש בהם פרנסה רבה כול השנה ובמיוחד בקיץ בעונת החתונות. לעומת סדנאות איפור של כלות יש תחום של סדנאות איפור המלמדות אתכן איפור לצילום, זהו תחום בצילום שיש לו מאפיינים משלו, לא מאפרים דוגמנית לתצוגת אופנה כפי שמאפרים אותה עבור צילום קטלוג, איפור למצלמה נעשה בצמוד לצלם הפרויקט ולמסרים והמראה שהוא רוצה להעביר. איפור של מצלמה יכול גם להיות שונה מאוד מאיפור יום יומי הוא יכול להיות דרמטי ואמנותי הרבה יותר מאיפור המתבצע על ידכן באופן יום יומי. יש סדנאות איפור שמתמקדות באזור בגוף אותו מאפרים, יש איפור כמובן לפנים אך יש גם איפור לגוף וציורי גוף – איפור לגוף וציורי גוף זה נושא בפני עצמו של סדנאות איפור מאוד פופולריות. יש סדנאות איפור מיוחדות בארץ ובעולם כמו למשל איפור לגיל מבוגר ולעור בוגר או אפילו סדנאות איפור לאיפור דראג קווינס. המגוון של סדנאות איפור הוא עצום ומרתק וחשוב לעשות חיפוש ולמצוא עבורכן את הסדנא המתאימה ביותר.


לבנת פורן בספר ביכורים מרתק – בעשר אצבעות

בספר אוטוביוגרפי חושפת לבנת פורן את הפער בין דמותה הציבורית ...

5 יתרונות בריאותיים של קפה

קפה הוא אחד מהמשקאות הפופולאריים בעולם ואחת התעשיות הרווחיות בכלכלה ...

מוזיאונים בתל אביב שפתוחים בשבת

שבת זה זמן משפחתי נפלא ואם גם אתם מחפשים בילוי ...

עשו ואל תעשו בבחירת השם לתינוק/ת שלכם

אז בשעה טובה גם אתם מצפים לתינוק או תינוקת חדשים ...

תחתונים או בוקסרים – איזה סוג מתאים לכם יותר

מי היה האדם הראשון שהקיף את העולם, באיזה מניה הכי ...

האם כדאי ללמוד הנדסאות בשנת 2022?

זה לא משנה אם אתם חיילים משוחררים שמחפשים את הכיוון ...

פיג׳מות לנשים – סקירה של סוגי פיג׳מות לנשים

שמלת ערב זה נפלא, והכי כיף בעולם זה לצאת ולקרוע ...