הפינה של חני

טיפים לחיים הטובים

Facebook
RSS

קייטנות לילדים

יול - 13 - 2013
מנהלת האתר

כמעט וכל ההורים מחפשים מקום מיוחד ומתאים לילדים שלהם בתקופת חופשת הקיץ. רוב ההורים עובדים בחופשה הזו ואין להם איפה לשים את הילדים במיוחד אם הם בגילאים קטנים. ישנם מלא משפחתונים, גני ילדים מיוחדים הנפתחים בקיץ לתינוקות ולילדים עד גיל 5 אך מה עם הילדים של כיתה א' ועד כיתה ו'.?

תמיד שאלתי את עצמי מה אני אעשה עכשיו כאשר הקיץ מתקרב והחופש הגדול בפתח! כל שנה היתה לי התלבטות מסויימת לגבי הילדים איפה לשלוח אותם, לאיזה חוגים ולאיזו קייטנה… כל ילד יש לו העדפות שונות ומשלו, וכל אחד יכול לבחור את מה שהוא אוהב אך האם אנו ההורים יכולים לשאת בהוצאות של הקייטנות לשלושה ילדים או יותר? !

כיום מתקיימות קייטנות ברחבי הארץ המסובסדות מהעיריות ומועצות רבות וצריך לבדוק מה הן מציעות והאם זה מתאים לילדכם או לא ! מצד שני גם לקחת בחשבון אם זה כדאי לכם לשלם סכום מסוים על קייטנה מסוג זה או עדיף להשאיר את הילד עם מטפלת או אצל הסבים? כמה תעלה כל אחת מהאפשרויות האלו.? ומה אתם הייתם מעדיפים.

ברגע שמתחיל החופש הגדול מתחילים הרבה מרכזים ומוסדות שונים לפרסם ולפתוח קייטנות מגוונות, הן ללימודי אנגלית ושפות זרות, חברתיות, קייטנות שחייה, קייטנות ספורט וחוגים שונים ועוד…

חשוב מאד שהילדים יהיו במסגרת מסוימת בחופש הגדול במיוחד אם ההורים עובדים, אך עדיין צריך לבדוק מה כן כדאי ומה לא אם זה קייטנה , חוגים, מחנאות וכו'… על מנת שהילד לא ישתעמם וגם לחשוב אם תרצו לקחת אותם לטיולים או אטרקציות לילדים בצפון או בדרום בכל יום או שבוע זה יכול לעלות הרבה יותר מאשר לרשום אותם לקייטנה או חוג והיתרון הוא שהם יהיו בתוך חברה עם עוד ילדים.

 


מתנות עובדים לפסח 2024 – אילו טרנדים מובילים השנה ?

חג הפסח נתפס בתרבות העסקית כמועד מתאים במיוחד לביטוי הוקרה ...

5 יתרונות בריאותיים של קפה

קפה הוא אחד מהמשקאות הפופולאריים בעולם ואחת התעשיות הרווחיות בכלכלה ...

מחסור צפוי במוצרי מטרנה – מה המשמעות של חריגה מיקרוביאלית ולמה אין סיבה לדאגה?

אז מה (שוב) קרה במטרנה? באמצע יולי 2023 עדכנה חברת מטרנה ...

אינטרנט בסיבים אופטיים – איך זה עובד?

בעידן שבו אנו חיים, כולנו רגילים פחות או יותר ליהנות ...

אלבום טיולים

יצירת אלבום טיולים היא דרך נפלאה לשמר זיכרונות יפים ולשתף ...

מה לאכול לפני אימון?

הקפדה על תזונה מיוחדת ומותאמת לכושר גופני תוכל להשפיע משמעותית ...