הפינה של חני

טיפים לחיים הטובים

Facebook
RSS

קייטנות לילדים

יול - 13 - 2013
מנהלת האתר

כמעט וכל ההורים מחפשים מקום מיוחד ומתאים לילדים שלהם בתקופת חופשת הקיץ. רוב ההורים עובדים בחופשה הזו ואין להם איפה לשים את הילדים במיוחד אם הם בגילאים קטנים. ישנם מלא משפחתונים, גני ילדים מיוחדים הנפתחים בקיץ לתינוקות ולילדים עד גיל 5 אך מה עם הילדים של כיתה א' ועד כיתה ו'.?

תמיד שאלתי את עצמי מה אני אעשה עכשיו כאשר הקיץ מתקרב והחופש הגדול בפתח! כל שנה היתה לי התלבטות מסויימת לגבי הילדים איפה לשלוח אותם, לאיזה חוגים ולאיזו קייטנה… כל ילד יש לו העדפות שונות ומשלו, וכל אחד יכול לבחור את מה שהוא אוהב אך האם אנו ההורים יכולים לשאת בהוצאות של הקייטנות לשלושה ילדים או יותר? !

כיום מתקיימות קייטנות ברחבי הארץ המסובסדות מהעיריות ומועצות רבות וצריך לבדוק מה הן מציעות והאם זה מתאים לילדכם או לא ! מצד שני גם לקחת בחשבון אם זה כדאי לכם לשלם סכום מסוים על קייטנה מסוג זה או עדיף להשאיר את הילד עם מטפלת או אצל הסבים? כמה תעלה כל אחת מהאפשרויות האלו.? ומה אתם הייתם מעדיפים.

ברגע שמתחיל החופש הגדול מתחילים הרבה מרכזים ומוסדות שונים לפרסם ולפתוח קייטנות מגוונות, הן ללימודי אנגלית ושפות זרות, חברתיות, קייטנות שחייה, קייטנות ספורט וחוגים שונים ועוד…

חשוב מאד שהילדים יהיו במסגרת מסוימת בחופש הגדול במיוחד אם ההורים עובדים, אך עדיין צריך לבדוק מה כן כדאי ומה לא אם זה קייטנה , חוגים, מחנאות וכו'… על מנת שהילד לא ישתעמם וגם לחשוב אם תרצו לקחת אותם לטיולים או אטרקציות לילדים בצפון או בדרום בכל יום או שבוע זה יכול לעלות הרבה יותר מאשר לרשום אותם לקייטנה או חוג והיתרון הוא שהם יהיו בתוך חברה עם עוד ילדים.

 


לבנת פורן בספר ביכורים מרתק – בעשר אצבעות

בספר אוטוביוגרפי חושפת לבנת פורן את הפער בין דמותה הציבורית ...

5 יתרונות בריאותיים של קפה

קפה הוא אחד מהמשקאות הפופולאריים בעולם ואחת התעשיות הרווחיות בכלכלה ...

מוזיאונים בתל אביב שפתוחים בשבת

שבת זה זמן משפחתי נפלא ואם גם אתם מחפשים בילוי ...

עשו ואל תעשו בבחירת השם לתינוק/ת שלכם

אז בשעה טובה גם אתם מצפים לתינוק או תינוקת חדשים ...

תחתונים או בוקסרים – איזה סוג מתאים לכם יותר

מי היה האדם הראשון שהקיף את העולם, באיזה מניה הכי ...

האם כדאי ללמוד הנדסאות בשנת 2022?

זה לא משנה אם אתם חיילים משוחררים שמחפשים את הכיוון ...

פיג׳מות לנשים – סקירה של סוגי פיג׳מות לנשים

שמלת ערב זה נפלא, והכי כיף בעולם זה לצאת ולקרוע ...