הפינה של חני

טיפים לחיים הטובים

Facebook
RSS

שימוש בג'ל קמגרה כפתרון טבעי לבעיות אין אונות

סגור לתגובות על שימוש בג'ל קמגרה כפתרון טבעי לבעיות אין אונות
אוג - 14 - 2019
חני

מיניות הגבר היא נושא חשוב מאוד. אברי מין בריאים ומתפקדים היטב הינו חיוניים בגלל הצורך הישיר ברבייה. יותר מכך, קיום יחסי מין מסבים הנאה רבה לאנשים ותורמים משמעותית לבריאות הגוף והנפש כאחד. כאשר הגבר סובל מתופעה של היעדר זקפה, אזי הדבר עלול לפגוע רבות בתפקודו המיני והכללי. הפגיעה תהיה במצבים שונים, בין אם הוא נשוי, נמצא בזוגיות, בודד ומחפש זוגיות ועוד. ההשפעות עלולות להיות פסיכולוגיות מרחיקות לכת. הפגיעה עלולה להתרחש בנסיבות שונות: רפואיות עקב מחלות שונות, התבגרות וזקנה. גבר שלא נוצרת אצל זקפה בעת משגל מיני לא יכול לבצע חדירה לאבר המין הנשי והתסכול הינו רב.

תחליף ויאגרה טבעי

קיים פתרון רפואי בדמות גלולת הויאגרה או תחליפים שונים בעלי אותו הרכב כימי. הגלולות הללו מכילות סילדנאפיל שהוא חומר הגורם להזרמת דם מוגברת לפין בעת עוררות מינית ומאפשר זקפה. את הכדורים הללו ניתן להשיג רק באמצעות רופא ולרכוש אותם בבית מרקחת. יחד עם זאת, קיימים תחליפים נוספים הנמכרים באינטרנט ללא מרשם רופא. ג'ל קמגרה הינו אחד מהם. למעשה, מדובר בג'ל אותו שותים ואשר מצליח לבצע את אותן משימות. ניתן למצוא אותו במבחר טעמים תפוח, תות, בננה, לימון ועוד, והדבר ההופכים את השתייה למהנה. שותים אותה 15 דקות לפני האקט המיני, אבל ההשפעה של המשקה היא לטווח ארוך יותר. כך שניתן להשתהות עם האקט המיני עצמו.

יתרונות ג'ל הקמגרה

יש לג'ל יתרון על ויאגרה וכדורים אחרים מאותו הסוג בגלל שהוא משפיע כבר לאחר 15 דקות. (לכדורים טווח ההשפעה ארוך יותר ולפחות כחצי שעה). במצבים מסוימים בהם מתעוררת תשוקה ויש דחיפות לקיום יחסים, יש לכך יתרון נכבד. הוא מתאים מאוד לגברים אשר אינם בולעים כדורים. הרכישה הינה דיסקרטית וללא מעורבות הרופא, הרוקח בבית מרקחת ועוד. אין צורך לעמוד במבוכה ליד אנשים בתור ולגמגם מול רוקח או רוקחת. ניתן למצוא שקיות במידות קטנות, יחסית, הנכנסות לכל כיס, תיק קטן וכדומה, כך, שניתן לשאת אותן לכל מקום כולל לסופי שבוע, לחו"ל, לטיולים ועוד. יותר מזה, גם נשים יכולות לרכוש חבילות אלו לבני זוגן ללא צורך בהזדהות וכדומה.

ג'ל הקמגרה מאושר לשימוש על ידי רשויות בריאות בעולם ובישראל. עם השימוש לא נוצרות תופעות לוואי כלשהן ויכולים לצרוך אותו גברים עם בשלות מינית בכל גיל. יש לצרוך אותו על פי הוראות שימוש המתווספות לכל שקית. הרכישה באתרים בעלי מוניטין מאובטחת. ניתן לרכוש מוצרים נוספים ודומים הפועלים בדרך דומה ואשר מטרתם היא הגברת ההנאה  הרבה בעת קיום יחסי מין. ליד כל פריט תהיה תמונה וכיתוב המספק פרטים חשובים על המוצר, כך, שניתן לרכוש לאחר קבלת מידע מפורט על כל אחד. לנזקקים, השימוש בחומר זה משדרג באחת את איכות חיי המין.

 

 


לבנת פורן בספר ביכורים מרתק – בעשר אצבעות

בספר אוטוביוגרפי חושפת לבנת פורן את הפער בין דמותה הציבורית ...

5 יתרונות בריאותיים של קפה

קפה הוא אחד מהמשקאות הפופולאריים בעולם ואחת התעשיות הרווחיות בכלכלה ...

מוזיאונים בתל אביב שפתוחים בשבת

שבת זה זמן משפחתי נפלא ואם גם אתם מחפשים בילוי ...

עשו ואל תעשו בבחירת השם לתינוק/ת שלכם

אז בשעה טובה גם אתם מצפים לתינוק או תינוקת חדשים ...

תחתונים או בוקסרים – איזה סוג מתאים לכם יותר

מי היה האדם הראשון שהקיף את העולם, באיזה מניה הכי ...

האם כדאי ללמוד הנדסאות בשנת 2022?

זה לא משנה אם אתם חיילים משוחררים שמחפשים את הכיוון ...

פיג׳מות לנשים – סקירה של סוגי פיג׳מות לנשים

שמלת ערב זה נפלא, והכי כיף בעולם זה לצאת ולקרוע ...