הפינה של חני

טיפים לחיים הטובים

Facebook
RSS

שלוש סדרות מתח ישראליות מומלצות

סגור לתגובות על שלוש סדרות מתח ישראליות מומלצות
מאי - 11 - 2021
חני

הקולנוע הישראלי בהחלט קפץ מדרגה בעשרת השנים האחרונות וסדרות ישראליות החלו להימכר לענקיות התוכן שבעולם כגון: נטפליקס, HBO, אפל טי וי ועוד… הראשונה שעשתה סנסציה הייתה חטופים אשר נמכרה בשנת 2010 לרשת הטלוויזיה האמריקאית FOX ושימשה כבסיס לסדרת עטורת הפרסים Homeland, אך מאז עברו הרבה שנים וסדרות מתח ופעולה חדשות כבשו את המסך, אלו הן הכוכבות של השנים האחרונות.

  • פאודה – פאודה היא סדרה ישראלית שבעונתה הראשונה היוותה הצלחה מסחררת בישראל וכתוצאה מכך שירות הסטרימינג הפופולארי בעולם נטפליקס רכש את הסדרה ושידר את העונות הבאות בכל רחבי העולם ולהפתעת רבים הסדרה קצרה הצלחה מסחררת כאשר אחוזי הצפייה ודירוגי הגולשים היו גבוהות במיוחד. פאודה היא סדרה המספרת את עלילותיה של יחידת מסתערבים קטנה ומובחרת במיוחד בכיכובו של דורון (ליאור רז) אשר נכנסת לעומק שטח האויב במסווה של מקומיים ויוצרים אקשן איכותי ומרתק.
  • טהרן – סדרה ישראלית מבית היוצר של ערוץ כאן המתארת את עלילותיה של סוכנת מוסד מוכשרת שהסתננה אל תוך איראן במטרה לשבש את פעילות מערך הנ"מ של משמרות המהפכה על ידי חדירה לרשת הפיקוד דרך מערכת החשמל הארצית, העלילה מסתבכת כבר על ההתחלה שבטעות על המטוס שאולץ לנחות נחיתת אונס בטהרן היו שני ישראלים שנלקחו על ידי משמרות המהפכה לחקירה במהלכה אחת מהן זיהתה את סוכנת המוסד והחלה חקירה יסודית בהמשך לכך.
  • שעת נעילה – שעת נעילה גם היא סדרה מבית היוצר של ערוץ כאן המתארת את השתלשלות המקרים במלחמת יום הכיפורים דרך עיניהם של כמה חיילים סדירים המשרתים בחיל השריון בגבול הצפון, סדרה שזכתה לשבחים רבים ואין כמעט ישראלי שלא יזדהה איתה.

 

עוד מרחבי הרשת:
סדרות מומלצות באתר yes
סרטים חדשים ומומלצים
שידורי ספורט באתר יס
יס דוקו – הבית של סרטי הדוקו וסדרות הדוקו הטובות ביותר


מתנות עובדים לפסח 2024 – אילו טרנדים מובילים השנה ?

חג הפסח נתפס בתרבות העסקית כמועד מתאים במיוחד לביטוי הוקרה ...

5 יתרונות בריאותיים של קפה

קפה הוא אחד מהמשקאות הפופולאריים בעולם ואחת התעשיות הרווחיות בכלכלה ...

מחסור צפוי במוצרי מטרנה – מה המשמעות של חריגה מיקרוביאלית ולמה אין סיבה לדאגה?

אז מה (שוב) קרה במטרנה? באמצע יולי 2023 עדכנה חברת מטרנה ...

אינטרנט בסיבים אופטיים – איך זה עובד?

בעידן שבו אנו חיים, כולנו רגילים פחות או יותר ליהנות ...

אלבום טיולים

יצירת אלבום טיולים היא דרך נפלאה לשמר זיכרונות יפים ולשתף ...

מה לאכול לפני אימון?

הקפדה על תזונה מיוחדת ומותאמת לכושר גופני תוכל להשפיע משמעותית ...