הפינה של חני

טיפים לחיים הטובים

Facebook
RSS

3 טיפים להורדת משקל

סגור לתגובות על 3 טיפים להורדת משקל
ספט - 26 - 2019
חני

הורדת משקל היא פעולה מבוקשת מאד בימינו, היא כל כך מבוקשת עד אשר שוק הדיאטות והדיאטנים רק הולך וגודל משנה לשנה, בכל רגע צצים להם מכונים חדשים, קורסים ומאמנים שמלווים אתכם בדרך לירידה המובטחת…. האם כל זה הכרחי?

זה חלילה לא שאנחנו נגד הורדה במשקל ובטח שלא נגד ייעוץ של מומחה אמיתי עם דיפלומה בתחום (דיאטנים מוסמכים) אבל לפעמים אפשר גם לבד.

3 דרכים שעוזרים לאנשים רבים לרדת במשקל

• הימנעות מגלוטן – אולי אחת הדיאטות הכי אפקטיביות והכי נפוצות בשנים האחרונות היא ההימנעות או לפחות צמצום כמות הגלוטן שאנחנו צורכים בעיקר בדמוי מאפים, רוב האנשים שהתחילו דיאטה זו ודבקו בה למשך יותר מחודש או חודשיים הבחינו בשינוי במשקל גופם והצליחו להשיל כמה קילוגרמים. כמובן שיש לשמור גם מצריכת מוצרי סוכר תעשייתיים כגון שוקולד, סוכריות ושאר הממתקים.
• ספירת קלוריות – שיטה זו דוגלת במספרים, כלומר לכל אדם יש את כמות הקלוריות שהגוף שלו דורש לצורך הישרדות, מעבר לכך הגוף צובר את המזון כשומן ל"שעת חירום". בשיטה זו מחשבים כמה קלוריות גוף האדם הספציפי (החישוב הוא סיכום של גובה, גיל, משקל ורמת פעילות) צריך ביום כדי לשרוד ומאיזה כמות של קלוריות הוא מתחיל לצבור שומנים, ברגע שאתם יודעים את המספר קלוריות שלכם תוכלו לחשב כמה קלוריות בדיוק הכנסתם לפה ולחשב כמה נשאר לכם עוד לאכול עד סוף היום כל עוד אתם לא עוברים את המכסה.
• דיאטת פליאו – דיאטה נוספת שהפכה נפוצה מאד בשנים האחרונות על אף שהיא נראית לי כקיצונית מידי היא מצליחה להביא לתוצאות די משמעותיות במשקל, בדקו עם רופא לפני האם דיאטה זו מומלצת עבורכם!


תזונה אחרי אימון: מתי ומה לאכול לשיפור ההתאוששות?

בין אם אתם מתאמנים באופן קבוע ובין אם אתם רק ...

מתנות עובדים לפסח 2024 – אילו טרנדים מובילים השנה ?

חג הפסח נתפס בתרבות העסקית כמועד מתאים במיוחד לביטוי הוקרה ...

5 יתרונות בריאותיים של קפה

קפה הוא אחד מהמשקאות הפופולאריים בעולם ואחת התעשיות הרווחיות בכלכלה ...

ידיים נקיות

ניקוי ידיים הוא אחד הדברים החשובים ביותר שאנחנו יכולים לעשות ...

מתנות יום הולדת מקוריות שאפשר להזמין אונליין

כשמדובר במתנות ליום הולדת, מתנות מודפסות מהוות אפשרות מקורית ומרגשת ...

נוירופידבק: אימון מוחי לשיפור איכות החיים

נוירופידבק: אימון מוחי לשיפור איכות החיים מה זה נוירופידבק? נוירופידבק, או משוב ...