הפינה של חני

טיפים לחיים הטובים

Facebook
RSS

5 רעיונות לעשות עם הילדים בחופש הגדול

סגור לתגובות על 5 רעיונות לעשות עם הילדים בחופש הגדול
ספט - 13 - 2020
חני

החופש הגדול הגיע והחופש של שנת 2020 הוא "קצת" שונה מהחופשים האחרים שהיו לנו עד כה, אין טיסות לחו"ל, אסורות התקהלויות של למעלה מ 20 איש ככה שהרבה מהאטרקציות סגורות וכולם לחוצים מהידבקות בקורונה, אז מה עושים עם הילדים?

בכתבה זו הכנו 5 רעיונות מעולים עבורכם לבילוי עם הילדים בחופש הגדול כאן בארץ שיתאפשרו גם מבחינת הגבלות הקורונה וגם מבחינת הכי לילדים.

5 רעיונות לעשות עם הילדים

1. ללכת לים – הים הוא אחת האטרקציות היותר בטוחות בעידן הקורונה כל עוד תשמרו על מרחק סביר מהרוחצים האחרים אתם בהחלט יכולים ליהנות מאטרקציה מעולה לילדים ולהישאר בטוחים.
2. ללכת לגן החיות – גן החיות עובד תחת הגדרות משרד הבריאות, רוב האטרקציה מרחשת באוויר הפתוח קח שזה יותר בטוח כל עוד אתם שומרים בעצמכם על הוראות הבטיחות ושומרים מרחק משאר המבלים במקום.
3. לעשות קמפינג – קמפינג באוויר הפתוח הוא דרך מושלמת להנאה משפחתית, מצאו פינה יפה בצפון או באחד מהפארקים המורשים ומקמו לעצמכם מאהל יפה, כל עוד המאהל שלכם לא צפו עם אוהלים של משפחות אחרות אתם יחסית בטוחים באוויר הפתוח ויכולים ליהנות מחופשה משפחתית בטבע.
4. ללכת לרחוץ באחד מנחלי הצפון – נחלי הצפון השנה מלאים במים בעקבות החורף המוצלח שהיה למדינת ישראל, רחצה בנחלי הצפון נחשבת לאטרקציה בטוחה יחסית במידה ואתם מוצאים פינה מבודדת יחסית מאנשים ומשתכשכים לכם במים ללא התקרבות לאחרים.
5. משחקי יצירה – זוהי תקופה נהדרת לפתח את היצירתיות של הילדים, השהייה הממושכת בבתים לא צריכה להסתיים בטלוויזיה, רכשו ערכות יצירה או שתיצרו מחומרים מתכלים בבית, חפשו ביוטיוב רעיונות טובים ליצירה עם ילדים האינטרנט מלא ברעיונות מעולים שיעזרו להם לפתח את אחד החושים החשובים שיסייע להם רבות בחיים.

מרחבי הרשת:
שי פניני – משרד עורכי דיו


מתנות עובדים לפסח 2024 – אילו טרנדים מובילים השנה ?

חג הפסח נתפס בתרבות העסקית כמועד מתאים במיוחד לביטוי הוקרה ...

5 יתרונות בריאותיים של קפה

קפה הוא אחד מהמשקאות הפופולאריים בעולם ואחת התעשיות הרווחיות בכלכלה ...

מחסור צפוי במוצרי מטרנה – מה המשמעות של חריגה מיקרוביאלית ולמה אין סיבה לדאגה?

אז מה (שוב) קרה במטרנה? באמצע יולי 2023 עדכנה חברת מטרנה ...

אינטרנט בסיבים אופטיים – איך זה עובד?

בעידן שבו אנו חיים, כולנו רגילים פחות או יותר ליהנות ...

אלבום טיולים

יצירת אלבום טיולים היא דרך נפלאה לשמר זיכרונות יפים ולשתף ...

מה לאכול לפני אימון?

הקפדה על תזונה מיוחדת ומותאמת לכושר גופני תוכל להשפיע משמעותית ...