הפינה של חני

טיפים לחיים הטובים

Facebook
RSS

אסתטיקת הפהקוסמטיקת שיניים מספקת לכם מעין "מתיחת פנים" לא פולשנית לאנשים שרוצים לתקן פגמים בשיניים שלהם, או שהם פשוט רוצים להיראות צעירים יותר. ואכן, שיניים לבנות וישרות יכולות לשפר באופן דרמטי את מראהו של האדם.

אם יש לכם פגם בשיניים שתמיד רציתם לתקן, או שאתם רוצים לעצור את תהליך ההזדקנות של השיניים, רופא שיניים קוסמטי ושיטות מודרניות שמשתמשות באותן השתלות שיניים ממוחשבות יכולים לספק לכם את התוצאות הרצויות.

כדי להשיג מהפך במראה השיניים, רבים בוחרים בשילוב של מספר טיפולי שיניים. לדוגמה, ייתכן ותרצו למלא שן חסרה בשתל דנטלי, ולאחר מכן להלבין את שאר השיניים באמצעות טיפול הלבנה מקצועי. כך תוכלו להשיג חיוך יפה. יש היום מגוון של שיטות שאפשר להשתמש בהם כדי להשיג מטרות דומות.

לדוגמה, אם המטרה שלכם היא שיניים לבנות יותר, תוכלו לבחור בין תהליך הלבנה מקצועי לבין ציפוי חרסינה (Veneer) דקיק שמודבק על חלקה הקדמי של שן עכורה. רופא השיניים יוכל לספר לכם על היתרונות והעלויות של כל אחת מהשיטות. Veneer – עשוי להיות פתרון מושלם אם יש לכם: פערים בין השיניים, שיניים מוכתמות, שיניים שבורות או שיניים עקומות.

חשוב לדעת שתהליך הלבנת שיניים שמבוסס על טיפולי חמצן דורשים מצב של חניכיים בריאות וחללים שטופלי לפני תהליך ההלבנה.

כשחסרות לכם שיניים בפה יש אפשרויות טיפול רבות, כמו: גשר חרסינה, תותבות חלקיות, תותבות מלאות ושתלים דנטליים.

קביעת ההתקן האורתודנטי שיתאים במיוחד למצב שלכם תלוי במספר השיניים שחסרות בפה, אילו מהשיניים חסרות, וכמובן בתקציב שלכם. לפני שתשקיעו את כספכם במהפך דנטלי קוסמטי, אספו מידע מלא על כל האפשרויות שעומדות בפניכם.

השתלות שיניים ממוחשבות – מרפאת שיניים שבה יש טכנולוגיה של הדמיית מחשב בשלושה ממדים, תוכלו להראות לכם איך תראו בכל אחד משלבי טיפול השיניים הקוסמטי. כך תוכלו להשוות ולעמת שיטה זו עם שיטת טיפול אחרת ולקבוע איך תוכלו להפיק את המרב מההשקעה במהפך השיניים שלכם. על ידי עבודה עם רופא שיניים קוסמטי מנוסה ומקצועי, והערכת המטרות האישיות שלכם, תוכלו להגדיר את תוכנית הטיפול המתאימה לכם ביותר.


לבנת פורן בספר ביכורים מרתק – בעשר אצבעות

בספר אוטוביוגרפי חושפת לבנת פורן את הפער בין דמותה הציבורית ...

5 יתרונות בריאותיים של קפה

קפה הוא אחד מהמשקאות הפופולאריים בעולם ואחת התעשיות הרווחיות בכלכלה ...

מוזיאונים בתל אביב שפתוחים בשבת

שבת זה זמן משפחתי נפלא ואם גם אתם מחפשים בילוי ...

עשו ואל תעשו בבחירת השם לתינוק/ת שלכם

אז בשעה טובה גם אתם מצפים לתינוק או תינוקת חדשים ...

תחתונים או בוקסרים – איזה סוג מתאים לכם יותר

מי היה האדם הראשון שהקיף את העולם, באיזה מניה הכי ...

האם כדאי ללמוד הנדסאות בשנת 2022?

זה לא משנה אם אתם חיילים משוחררים שמחפשים את הכיוון ...

פיג׳מות לנשים – סקירה של סוגי פיג׳מות לנשים

שמלת ערב זה נפלא, והכי כיף בעולם זה לצאת ולקרוע ...