הפינה של חני

טיפים לחיים הטובים

Facebook
RSS

הקשר בין פרחים לריפוי

סגור לתגובות על הקשר בין פרחים לריפוי
אוג - 21 - 2016
חני

אין ספק כי בין המתנות או המחוות הכי ממלאות, מרגשות ומשמחות הן פרחים ולא חשוב באיזו תצורה – זר, ואזה עם פרחים, עציץ פורח סטייל סחלב ועוד… כשאנו לא מרגישים טוב, אנו מקבלים פרחים, בימי הולדת – זר מהסרטים, בימים שמסמלים אהבה כמו ט״ו באב, ולנטיין די, ימי נישואין – זר שכולו אהבה, לארוחת שישי אצל סבתא או אימא – זר מהנשמה ובחגים – כמובן פרחים פורחים.  לא רק שזה הפתרון המושלם שתמיד מעלה חיוך על הפנים, מסתבר שיש קשר חזק בין פרחים לריפוי.

לפרחים ולרצון שלנו להביא פרחים לאנשים שקרובים אלינו קיימת משמעות עמוקה הרבה יותר ואם מקדישים מחשבה וחושבים בעצם מדוע אנשים מביאים פרחים לאדם שנמצא באבל ואיבד מישהו קרוב לליבו, מדוע מישהו שחולה במחלה או נמצא אחרי ניתוח מקבל זר פרחים ואיך כדי לשמח מישהו או לאפשר לו מחילה על משהו שעשינו, פרחים תמיד עוזרים בתהליך. לפרחים יש כוח עצום ולא מדובר כאן על תמציות פרחים ופרחי באך שכבר סגולותיהם הוכחו אינספור פעמים, מדובר בפרחים צבעוניים, טריים, ממש כמו שהם גדלים בטבע.

מעבר ליופי, לסמליות ולאסתטיקה שכל פרח משדר, לכל פרח יש כוח, משהו שלא תמיד רואים או אפשר להסביר במילים, מדובר על תחושה. מחקרים מראים כי מצבו הנפשי של האדם משתנה כאשר הוא נחשף לפרחים בין אם בטבע או בין אם בביתו ואפילו לטיפול בפרחים וצמחים יש סגולות מרפא ידועות. לפרחים לא רק יש יכולת להשרות שלווה ושמחה הם גם מסייעים לנו להתחבר לאני העצמי שלנו ולהראות לנו את האור שבקצה המנהרה, בדרך לשינוי מהותי .

לחמניה יש אנרגיות של שמחה ותקווה, להיפריקום יש את היכולת לאפשר לנו להביע רגשות ולהרגיע את הגוף, לכלנית ולוורד האדום יש יכולת להעלות לנו את רמות האנרגיה ולמעשה לכל צבע של פרח יש משמעות.

לסיכום, אם אתם נמצאים במקום קשה ומחפשים את הדרך החוצה, לפרחים יש יכולת קסומה וכל מה שצריך הוא פשוט להתאים את הפרח המתאים למצב הנפשי והפיזי שבו אתם נמצאים.


לבנת פורן בספר ביכורים מרתק – בעשר אצבעות

בספר אוטוביוגרפי חושפת לבנת פורן את הפער בין דמותה הציבורית ...

5 יתרונות בריאותיים של קפה

קפה הוא אחד מהמשקאות הפופולאריים בעולם ואחת התעשיות הרווחיות בכלכלה ...

מוזיאונים בתל אביב שפתוחים בשבת

שבת זה זמן משפחתי נפלא ואם גם אתם מחפשים בילוי ...

עשו ואל תעשו בבחירת השם לתינוק/ת שלכם

אז בשעה טובה גם אתם מצפים לתינוק או תינוקת חדשים ...

תחתונים או בוקסרים – איזה סוג מתאים לכם יותר

מי היה האדם הראשון שהקיף את העולם, באיזה מניה הכי ...

האם כדאי ללמוד הנדסאות בשנת 2022?

זה לא משנה אם אתם חיילים משוחררים שמחפשים את הכיוון ...

פיג׳מות לנשים – סקירה של סוגי פיג׳מות לנשים

שמלת ערב זה נפלא, והכי כיף בעולם זה לצאת ולקרוע ...