הפינה של חני

טיפים לחיים הטובים

Facebook
RSS

כיצד למצות דברים בחיים

סגור לתגובות על כיצד למצות דברים בחיים
ספט - 5 - 2018
חני

תחושת פספוס הוא משהו שכמעט כל אדם בעולם הזה חווה בשלב כזה או אחר. לפעמים מדובר בתקופות לא פשוטות אותן אנו עוברים ולפעמים זו פשוט דרך חיים. איך תוכלו למצות כל דבר בחיים שלכם בצורה טובה בכדי להגיע לתחושה של סיפוק אמיתי?

הזמן הוא עכשיו

אנשים רבים נוטים להתמקד במה שהיה ומה שיהיה.. ככה המוח האנושי מתוכנת. אם נעשה שינוי אמיתי וננסה להתרכז בכל פעם בדבר שאנו עושים עכשיו ובמקום שבו אנו נמצאים מבלי לחשוב כל הזמן מה יהיה או מה היה, המיצוי של כל דבר יהיה הרבה יותר טוב וזה יבוא לידי ביטוי בכל דבר: בפעולות שאנו עושים בעבודה, באוכל שאנחנו מכינים לילדים, בנהיגה שלנו, בצורה שבה אנו מדברים ומתייחסים לאחרים. אין טעם להתמקד במה שהיה כי זה פשוט כבר היה ואין טעם להתמקד כל הזמן במה שיהיה כי זה עוד לא קרה ואנחנו בכלל לא יכולים לדעת מה יקרה בדקה הבאה. חיו את הרגע.

אל תוותרו על החלומות שלכם

חולמים לנגן בפסנתר? להיות מדריכי כושר? לצנוח צניחה חופשית? לטפס על הרים?לא משנה מה החלום שלכם, אל תוותר עליו ולכו על זה עד שתשיגו את המטרה שלכם. הגשמת חלומות היא הדרך הטובה ביותר להגיע לתחושת סיפוק וזה לא משנה אם מדובר בקריירה, תחביב או פעולה חד פעמית. החיים הם מתנה ולכן כל יום שבו אתם לא עושים משהו קטן למען החלום הזה, זה יום מבוזבז.

צורת חשיבה

אחד הדברים הכי בעייתיים שמובילים לתחושה של פספוס הוא דפוס מחשבה שלילי. עשו כל מה שאתם יכולים כדי לשנות מחשבות שליליות… אחד הטיפים הטובים שניתנו בספר ”הנזיר שמכר את הפרארי שלו“ הוא לשנות כל מחשבה שלילית לחיובית. בנוסף, כתבו בכל יום 10 דברים עליהם אתם מודים ועשרה דברים בהם אתם טובים, זה יכול לעזור למצות את היכולות שלכם ולהשתפר בהמון תחומים.


לבנת פורן בספר ביכורים מרתק – בעשר אצבעות

בספר אוטוביוגרפי חושפת לבנת פורן את הפער בין דמותה הציבורית ...

5 יתרונות בריאותיים של קפה

קפה הוא אחד מהמשקאות הפופולאריים בעולם ואחת התעשיות הרווחיות בכלכלה ...

מוזיאונים בתל אביב שפתוחים בשבת

שבת זה זמן משפחתי נפלא ואם גם אתם מחפשים בילוי ...

עשו ואל תעשו בבחירת השם לתינוק/ת שלכם

אז בשעה טובה גם אתם מצפים לתינוק או תינוקת חדשים ...

תחתונים או בוקסרים – איזה סוג מתאים לכם יותר

מי היה האדם הראשון שהקיף את העולם, באיזה מניה הכי ...

האם כדאי ללמוד הנדסאות בשנת 2022?

זה לא משנה אם אתם חיילים משוחררים שמחפשים את הכיוון ...

פיג׳מות לנשים – סקירה של סוגי פיג׳מות לנשים

שמלת ערב זה נפלא, והכי כיף בעולם זה לצאת ולקרוע ...