הפינה של חני

טיפים לחיים הטובים

Facebook
RSS

שטיח נקיעל קרדית האבק שמעתם כבר? או מניחים שכן אבל במידה ולא קרדית האבק היא אקרית מקרוסקופית אשר אבק ולחות הם הגורם הגדול והמשמעותי ביותר להתרבותה והתפתחותה, קרדית האבק ניזונה מקשקשי עור קטנים והיא אחראית באופן ישיר למרב האלרגיות שבני אדם חווים, שטיחים רבים סופגים אבק באופן כזה שקשה להבחין למראית עין, אבק זה מהווה שטח רבייה לקרדית האבק ומשם היא רק תמשיך ותתפתח גם אל עבר הבגדים, הספרים ושאר החפצים בבית.

ניקוי שטיחים מקצועי לפתרון חד משמעי של קרדית האבק

ובכן בכדי להעניק פתרון מושלם לבעיית קרדית האבק על השטיח יש לבצע שתי פעולות, האחת היא לבצע חיטוי מושלם לשטיח שיהרוג את כל האקריות שחיות והשני הוא לנקות את האבק ממנו בכדי להבטיח כי לא יהיו תנאים מתאימים להתפתחות של קרדיות אבק חדשות, איך עושים זאת?

ובכן הדרך הטובה ביותר היא להשאיר את העבודה למקצוענים בתחום ניקוי השטיחים כמו למשל חברת בקשי שטיחים, חברות ניקוי אלו יודעות כיצד לבצע את החיטוי המושלם וכיצד לחדור אל בין סיבי השטיח בדרך הטובה והיעילה ביותר בכדי לנקות את כל חלקיקי האבק שנמצאים שם.

חברת ניקוי השטיחים תעשה שימוש בקיטור מיוחד אשר מגיע ללמעלה מ-60 מעלות צלזיוס, החום הזה הורג את הקרדיות ומחטא את השטיח, לאחר מכן תהליך הניקוי יחל כאשר השטיח עובר במכונה מיוחדת הדואגת כאמור להגיע לכל חלקיק אבק המסתתר בין סיבי השטיח.

כיצד נמנע מהקרדית לחזור לשטיח לאחר הטיפול?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן קרדית האבק חיה ומתפתחת בסביבה של אבק ולכן בכדי למנוע מהקרדית לחזור יש לבצע ניקוי יסודי של השטיח אחת לשבוע או שבועיים שיכלול שאיבת האבק ולאחר מכן גם מכות נמרצת עליו ( בחוץ כמובן כשהוא הפוך ) בכדי להוציא את כל אותם חלקיקי אבק שתקועים בין הסיבים שלו, אם יש אפשרות להשאיר אותו לאחר מכן מעט בחוץ להתאוורר אז עשו כך גם כן וזכרו שטיח נקי משמע איכות חיים גבוה יותר ופחות אלרגיות.


תזונה אחרי אימון: מתי ומה לאכול לשיפור ההתאוששות?

בין אם אתם מתאמנים באופן קבוע ובין אם אתם רק ...

מתנות עובדים לפסח 2024 – אילו טרנדים מובילים השנה ?

חג הפסח נתפס בתרבות העסקית כמועד מתאים במיוחד לביטוי הוקרה ...

5 יתרונות בריאותיים של קפה

קפה הוא אחד מהמשקאות הפופולאריים בעולם ואחת התעשיות הרווחיות בכלכלה ...

למה כדאי לעבור מאינטרנט רגיל לאינטרנט בתשתית סיבים אופטיים

  האינטרנט הוא כלי חיוני בחיי היומיום שלנו, בין אם בעבודה, ...

אייפון 15 מול אייפון 15 פרו: חמישה הבדלים

כותרת משנה: גלו את ההבדלים המשמעותיים בין שני הדגמים המובילים ...

פילאטיס מול יוגה: הבדלים עיקריים והתאמה אישית

פילאטיס ויוגה הן שתי שיטות אימון פופולריות המציעות מגוון רחב ...

קיץ 2024 בעיר הלבנה: אטרקציות מפתיעות לילדים שאסור לפספס

תל אביב, עיר החוף התוססת של ישראל, מציעה מגוון עשיר ...

ידיים נקיות

ניקוי ידיים הוא אחד הדברים החשובים ביותר שאנחנו יכולים לעשות ...